Як укладати кахель на підлозі.

Процес укладання - важливий етап створення керамічного статі. Адже очевидно, що навіть дорогий якісний кахель , який покладений недбало, буде виглядати непривабливо. При укладанні кахлю на підлогу потрібно мати хоча б трохи досвіду.
Вам знадобиться
  • - кахель;
  • - мастика;
  • - рулетка;
  • - гумовий шпатель;
  • - поролонова губка;
  • - мотузка.
Інструкція
1
Підготуйте матеріал, зробіть завмер площі, на яку ви збираєтеся класти кахель . Купуйте всі необхідні матеріали.
2
Підготуйте облицювальну поверхню. Чим ретельніше буде підготовлений підлогу, тим якісніше буде зроблена робота. Також якість залежить від терміну експлуатації керамічного покриття.
3
Перш ніж почати укладати плитку на підлогу, ретельно розподіліть схему укладання. Для цього покладіть два перпендикулярних по осях ряду. Між плитками вставляйте хрестики, щоб було враховано відстань між швами.
4
Кахель укладайте не так на цементний розчин і не на розчин сухого клею, а на бітумні мастики. Мастика дозволяє надійніше утримати виріб на підлозі.
5
Не використовуйте багато води під шаром емалі, тому що в подальшому можуть з'явитися неприємні дефекти. Постарайтеся правильно розподілити розчин по підлозі.
6
Так як в останньому ряду плитка, можливо, не потрібна буде целиковая, її слід акуратно розрізати. Щоб додати приміщенню ошатний зовнішній вигляд, при укладанні кахлю на кути встановіть декоративні профілі.
7
При облицюванні підлоги у ванній можна зіткнутися з проблемою, що між стіною і ванною є великий зазор, в такому випадку зробіть відлив з плитки.
8
Після укладання плитки зробіть затірку швів. Приготуйте гумовий шпатель і поролонову губку. Дуже ретельно очистіть шви від залишків клею, встановлених хрестиків, пилу.
9
Якщо плитка укладена неправильно, без урахування всіх рекомендацій, готуйтеся до того, що з часів кахель буде випадати з настилу підлоги. Звичайно, це відбувається не відразу. а поступово.
Зверніть увагу
Слідкуйте, щоб при укладанні кахлю шви були рівними. Для цього використовуйте мотузку.
Корисна порада
Якщо підлога буде нерівний, то плитка почне відходити дуже скоро. Підготуйте якісно підлога для укладання плитки.