Як зробити бомбочку.

Як приємно зануритися в теплу ванну після роботи і полежати там, розслабитися. А якщо ванна буде ще й ароматною, то це буде істинним блаженством. Насолодитися прийняттям ванни і понизити жорсткість води нам допоможуть ... бомбочки. Але в цій статті мова піде не про піротехніку, а скоріше про косметичний засіб.
Вам знадобиться
  • Соди 180 грам;
  • Три столових ложки лимонної кислоти;
  • Чотири столові ложки кукурудзяного крохмалю;
  • Три столових ложки кокосового масла;
  • Столова ложка води;
  • Половина чайної ложки будь-якого ефірного масла.
Інструкція
1
бомбочки називають вируючі кульки для ванни, які складаються з лимонної кислоти, соди та інших добавок-наповнювачів. Одні ароматизують воду, другі знижують її жорсткість, треті - забарвлюють воду. Додавати до складу бомбочек можна все, що нам дозволить фантазія. Головне - обов'язкова присутність соди і лимонної кислоти.
2
Формочки для бомбочек потрібно вибирати такими, щоб внутрішні стінки були гладкими. Це можуть бути кульки для настільного тенісу (розрізати навпіл), пластикові «яєчка» від шоколадних яєць, одноразові стаканчики і т.д. Упаковують бомбочки поліетиленовою плівкою.
3
Пропорції, використовувані при виготовленні кульок для ванн: частина лимонної кислоти, 2 частини соди, частина наповнювача. Решта - добавки. Список інгредієнтів для найпростішої кокосової бомбочки викладено вище. Перейдемо до самого процесу виготовлення.
4
На водяній бані підігріваємо кокосове масло, додаємо в нього воду і ефірне масло, перемішуємо. Засипаємо соду, крохмаль, знову ретельно заважаємо. Залишається всипати лимонну кислоту і знову перемішати. Маса, яка у нас вийде, не повинна втрачати форму після стискання її в грудочку. Перекладаємо отриманий склад по формочках, трамбуємо. В формах масу слід залишити на добу. Після закінчення доби ми виймаємо з формочок масу і досушують її ще 10-12 годин. Готові кульки (кубики чи ще щось, залежно від геометрії формочок) загортаємо в поліетилен і зберігаємо до використання. До речі, підсушувати бомбочки необов'язково, якщо ми збираємося відразу прийняти з ними ванну.
5
Якщо не любите відчувати в воді присутність масел, приготуйте бомбочки дещо іншим способом - Змішайте всі компоненти і збризніть суміш з розпилювача водою, пару раз. Спробуйте сформувати кульку. Не виходить? Ще окропити, тільки з водою не перестарайтеся, інакше кульки швидко розсиплються в воді. Зробити бомбочки смугастими або плямистими можна за допомогою барвників. А якщо ви знаєте, якими властивостями володіють ті чи інші ефірні масла і любите їх використовувати, то можете робити бомбочки, які будуть розслабляти тіло, тонізувати або надавати інші корисні ефекти. Приємного вам купання.