Як купити золото в банку.

Вкладення грошових коштів в золото є одним з найбільш вигідних довгострокових інвестицій. Приміром, якщо ви купили злиток золота вагою 1 кілограм в жовтні 2005 року за 466000 рублів, то вже в травні 2011 року ви зможете продати його за 690 000 рублів. А як купити золото в банці?
Інструкція
1
Купуйте золото в банці - це найбільш безпечно. Лідируючими банками в цьому напрямку можна вважати Сбербанк РФ, ВТБ-24, Банк Москви. Купити золото в банці можна кількома способами.
2
Якщо ви купуєте золото в знеособленої формі, то вам відкривають металевий рахунок (ОМС), на нього зараховують кількість купленого вами металу в грамах, яке розраховується, грунтуючись на курс продажу золота, встановлений банком на день покупки. Потім банк буде просто проводити переоцінку ціни всіх грамів золота на рахунку (грунтуючись на обліковою ціною Банку Росії). Врахуйте, що позитивна переоцінка вважатиметься доходом, негативна - відповідно, витратою. Майте на увазі, що ОМС можна заповідати, ви також можете передавати право управління ОМС іншій особі за дорученням. Якщо ви вирішили закрити рахунок, то банк видає вам грошовий еквівалент золота на вашому рахунку згідно з курсом покупки даного банку, а деякі банки пропонують можливість видачі самого металу, однак при цьому ви повинні будете заплатити ПДВ, який складе 20%.
3
Якщо ви купуєте фізичний метал, тобто безпосередньо золото в злитках, то процедура проходить також, як і в першому випадку, тільки при цьому ви платите ПДВ. Крім зливків банк видає вам заводські паспорти, до яких є індивідуальні номери злитків.
4
Також можна придбати золоті пам'ятні монети Банку Росії. Їх виготовляють на Московському і Петербурзькому монетних дворах. Такі монети порадують вас цікавим дизайном, вони можуть стати не просто інвестицією, а й оригінальним і вишуканим подарунком. Такі монети продаються в спеціальних захисних капсулах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KYk0eOKl0oA