Як прикрасити блузку. Як прикрасить блузку бісером.

Блузка є в гардеробі у кожної дівчини. Ця досить сувора річ може швидко набриднути. Або раптом ви випадково посадили пляма на улюблену блузку . У таких випадках необхідно включити фантазію. Як же прикрасити улюблену блузку ?
Інструкція
1
До найпопулярніших прикрасам можна віднести великі брошки. Будь красива брошка освіжить строгу блузу. Та й замаскувати недоліки (наприклад, пляма) за допомогою брошки не складно. Для роботи можна підібрати елегантну брошку прикрашену стразами. А якщо додати, припустимо, до білій блузці брошка у вигляді червоної квітки і пару аксесуарів в тон, то можна вже відправлятися з подружками в кафе.
2
Ремінь - відмінна прикраса блузки. Якщо ваша блузка дозволяє, додайте ремінь і ваш образ відразу стане більш жіночний.
3
Якщо ви захоплюєтеся шиттям, спробуйте прикрасити блузку мереживними вставками. Їх можна просто нашити поверх тканини, або пришити і видалити тканину під мереживним матеріалом. Оригінальна блузка вийде, якщо пришити мережива на горловину або комір. Прикрасити блузу можна красивою вишивкою або орнаментом, який буде виконаний з тасьми. Рукодільниці, можливо, захочуть спробувати прикрасити свою блузку квітами з тканини, або різними виробами з бісеру.
4
Якщо вам набридла ваша блузка, а шити ви не вмієте, тоді спробуйте прикрасити блузку за допомогою нових гудзиків. Просто поміняйте гудзики своєї блузки на більш оригінальні. За рахунок оригінальних гудзиків блузка буде виглядати як нова.
5
Відмінно прикрасити блузку можна за допомогою страз, благо вони зараз продаються в будь-якому магазині товарів для рукоділля. Намітьте малюнок і наклейте стрази. Можете купити відразу композицію з страз, тоді не треба буде клеїти по одній.
6
Прикрасити блузу і доповнити образ можна за допомогою краватки, хустки або шарфа. Краватка внесе строгості в образ, а хустку або шарф навпаки додасть жіночності і легкості.
7
Так само прикрашати блузу можна пір'ям, пензликами з шкіри, тканиною, стрічками, різними аксесуарами. Ну і звичайно, головною прикрасою будь-якої речі є її власниця.