Як наклеїти фотографію.

Якщо ви вирішили внести в свій інтер'єр трохи нового і прикрасити його за допомогою фотографії, то ви можете просто завантажити вподобане зображення в інтернеті, а потім вставити його в рамку і повісити на стіну. Але для початку фотовідбиток необхідно наклеїти на якусь підкладку.
Інструкція
1
Використовуйте підкладку з картону або тонкої фанери для додання фотознімку жорсткості. При наклеюванні враховуйте той факт, що підкладка повинна бути абсолютно непомітна. Бажано, щоб зображення і картон повністю збігалися за розмірами.
2
Якщо ви наклеюєте фото на підкладку більшого розміру ніж сам знімок, то просто приклейте фотографію по центру, залишивши при цьому однакові поля з усіх боків (можете змістити знімок трохи вгору, тоді нижнє поле буде трохи більше, це дозволить вам зробити напис до зображення, хоча в оформленні інтер'єру це і не вітається). Якщо ви робите обрамлення фотографії, то робіть його простим і лаконічним. Найчастіше як обрамляє рамки використовують чорний або білий колір підкладки.
3
Вибираючи колір підкладки, пам'ятайте, що тон не повинен забивати сюжет знімка. Якщо фотографія чорно-біла, то й підкладку вибирайте відповідних тонів, для кольорових знімків можна вибрати і кольорову.
4
Якщо вам подобається все оригінальне, то ви можете наклеїти фотографію не по центру, а зі зміщенням. Однак пам'ятайте, що такий хід повинен бути виправданий (наприклад, зовсім звичайний ландшафтний знімок просто не має сенсу монтувати якимось незвичайним способом). Вибирайте такий спосіб для дійсно ексцентричних фотографій.
5
Для безпосереднього скріплення фотографії з підкладкою є кілька способів. Якщо ви віддаєте перевагу клеїти фотографії, то просто приклейте знімок за допомогою гумового клею. Для цього візьміть клей і нанесіть його тонким рівним шаром і на фотографію і на підкладку. Потім зачекайте кілька хвилин, щоб клей злегка підсох, і прикладіть склеюються поверхні один до одного. Притисніть їх за допомогою м'якої тканини.
6
Можете скористатися і безводних клеєм для наклеювання фотографій на картон, він продається в спеціальній аерозольній упаковці і розбризкується на поверхні, що склеюються. При його використанні також зачекайте кілька хвилин, щоб клей трохи підсох.
7
Використовуйте двосторонній скотч для приклеювання зображення, особливо в тих випадках, якщо плануєте зняти фотографію з підкладки через якийсь час.
Корисна порада
Використовувати канцелярські клеї або ПВА не рекомендується: з часом ці види сумішей проїдають поверхню фото і стають помітними.