Як привітати з Новим роком бабусю.

Найдорожчий подарунок - зроблений своїми руками. Звичайно, в основному це відноситься до подарунків сімейним. А вже що може бути дорожче для бабусі, ніж подарунок від коханого онука чи онуки!
Вам знадобиться
  • - Сімейні фотографії;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - рамка;
  • - ватман;
  • - новорічні листівки;
  • - журнали.
Інструкція
1
Чим можна порадувати кохану бабусю в Новий рік? Нагадати їй, яка велика і дружна у неї сім'я, як багато рідних і близьких її цінують і люблять. Привітати бабусю з Новим роком можна, зробивши для неї тематичний фотоколаж із сімейних фотографій різних років.
2
Заздалегідь приготуйте побільше фотографій. Нехай тут будуть фото різних років - внуки будуть представлені і немовлятами, і школярами, діти - і маленькими, і дорослими. Бабусі буде приємно згадати всі важливі моменти сімейного життя. Обов'язково підготуйте кілька фотографій самої бабусі, постарайтеся, щоб на них вона була знята у святковій обстановці і добре виглядала. Напевно бабуся буде показувати ваш подарунок усім друзям і знайомим, вихваляючись своїми люблячими онуками, тому до вибору фотографій підійдіть дуже серйозно. Крім цього, старайтеся, щоб зображення відповідали якоїсь однієї тематики, інакше ваш колаж буде перевантажений і нецікавий. Наприклад, можна вибрати фотографії, на яких бабуся зображена з дітьми і внуками в різні роки - від молодості до похилого віку. Або фото, на яких ви вітаєте бабусю з Новим роком - теж в різний час.
3
Продумайте, як розташувати фотографії на вашому колажі. Цілком можна деякі зображення накласти «внахлест» - це створить деяку ілюзію об'єму. Можна не дотримуватися тимчасову послідовність - головне, щоб фотографії передавали радісний настрій. Деякі зображення зробіть більшими, інші - дрібніші, привертаючи увагу до улюбленої бабусі.
4
Крім фотографій додайте в колаж святкових вирізок з листівок і журналів. Наприклад, це може бути новорічна ялинка, традиційні ялинкові іграшки. Приклейте зображення Діда Мороза або змайструєте своїми руками сніжинки. Підберіть смішні або вітальні підпису.
5
Тепер залишилося тільки приклеїти фотографії та вирізки на великий аркуш щільного ватману і прибрати його в раму. Подаруйте коханій бабусі колаж з теплими словами та побажаннями.