Як мед позбавляє від целюліту.

У боротьбі з целюлітом відмінно себе зарекомендував звичайний мед. Різні процедури з застосуванням цього засобу пропонують салони краси, але ці ж процедури можна і потрібно проводити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Мед володіє унікальними властивостями і благотворно впливає на шкіру. Застосування його стимулює кровообіг в шкірі, сприяє харчуванню внутрішніх тканин, виводить з організму непотрібні і шкідливі токсини, робить шкіру м'якою.
2
Однією з салонних методик можна назвати медове обгортання. Завдяки цій процедурі шкіра отримує не тільки харчування, але і зволоження, стає дуже ніжною і шовковистою. В результаті медового обгортання організм очищається, накопичення жирів знижується, а обмінні процеси в підшкірній жировій клітковині прискорюються, що сприяє зниженню проявів целюліту.
3
Для того щоб зробити медове обгортання вдома не потрібно навіть теплу ковдру. Перед тим як робити цю процедуру потрібно очистити шкіру при допомоги пілінгу, зробити масаж і відвідати душ (в ідеалі - сауну). Після цього мед потрібно нанести на проблемні зони тіла і обернути ці місця харчовою плівкою. Тривалість процедури медового обгортання повинна становити не більше півгодини, після чого необхідно прийняти душ і відпочити.
4
Добре допомагає проти целюліту медовий масаж. Для його виконання знадобиться кілька ложок незасахарівшегося меду. Його наносять безпосередньо на проблемну ділянку, потім різко притискають долоню до цього місця і також різко відривають. При допомоги таких поплескувань, інтенсивність яких потрібно збільшувати, мед вбивається в проблемні ділянки шкіри.
5
Дуже скоро зі шкіри починає виділятися неприємна маса, що осідає на руках. Тривалість медового масажу - не більше десяти хвилин, після чого потрібно прийняти душ і змастити шкіру зволожуючим кремом. Процедура медового масажу кілька болюча і може викликати появу синців. Але й ефект від її застосування воістину фантастичний.
6
У боротьбі з целюлітом не варто сподіватися тільки на чудесні властивості меду, потрібно застосовувати комплексне лікування, і тоді результат не змусить чекати себе.