Як зробити альбом.

Кожен художник (хоча б у душі) точно знає, яким має бути його ідеальний альбом для малювання. Щоб пошуки такого в реальності не надто затягувалися, зробіть ідеальний альбом своїми руками.
Вам знадобиться
  • Папір, картон, тканина, клей ПВА, нитка, циганська голка
Інструкція
1
Виберіть папір для альбому в залежності від матеріалу, яким ви будете в ньому малювати.
2
Листи складіть стопкою, відступите від краю 1 см (з того боку, де буде корінець) і прокреслите лінію. Позначте на ній місця отворів для зшивання: вони повинні розташовуватися на однаковій відстані один від одного, не дуже рідко, щоб альбом не розвалювався. Проробіть отвори шилом.
3
Промажьте клеєм ПВА ту сторону стопки аркушів, з якої буде знаходитися корінець. Покладіть папір під прес на пару годин.
4
Візьміть циганську голку з вощеного ниткою. Нитки повинні підходити по стилю до альбому й не бути занадто тонкими (інакше вони розріжуть папір). Якщо вощеної нитки немає, візьміть будь-яку іншу і обробіть її твердим воском. Прошийте блок паперу звичайним стібком «вперед голку».
5
З щільного паперу виріжте прямокутник, ширина якого дорівнює товщині альбому (+2 см повинні загинатися і приклеюватися до першої та останньої сторінок), а висота - висоті аркушів. Наклейте цю смужку на корінець - вона захистить його від швидкого зношування.
6
Виріжте з щільного картону деталі, рівні величині альбому. Обклейте їх декоративним папером або тканиною. Приклейте ці обкладинки до першого і останнього листам альбому.
7
Щоб альбом не розкривався без потреби, прикріпіть до нього гумку. Для цього в задній обкладинці ще до того, як ви приклеїли її, проріжте два отвори приблизно в 3 см від верхнього і нижнього країв. Вставте в них гумку, кінці її закріпіть клеєм. Після цього приклейте обкладинку до останнього аркушу альбому.
Корисна порада
Можна зробити декоративний палітурка: для цього поміняйте хронологію роботи. Спочатку наклейте обкладинки, і тільки після цього зшийте альбом, використовуючи будь шов.