Як позбутися від вусів.

Те, що добре для чоловіка, то болісно для жінки. Цю істину представниці прекрасної статі постійно пізнають на собі, роблячи епіляцію, постійно борючись за волосся, змучені фарбуваннями і укладками, сидячи на дієтах і борючись з рослинністю над верхньою губою. Так, часто цю рослинність язик не повертається назвати вусиками. Але, хоч яким мило і безневинно не виглядав цей м'який пушок, вуса - приналежність чоловіча. І крапка.
Інструкція
1
ДепіляціяСамий легкий і безболісний спосіб позбутися від рослинності під носом полягає в використанні кремів для депіляції. Просто нанесіть цей крем на область над губою, а потім зніміть. Від вусиків не залишиться сліду. Правда, всього на кілька днів.
2
Шугаринг, воскова епіляціяІспользуйте цукровий склад або воскові смужки для позбавлення від вусів . Тут теж все просто: нанесіть засіб на «вусатий ділянку», зберіться із силами, дерните, голосно взвойте і з почуттям глибокого задоволення схопитеся за обличчя. Над губою не залишиться жодного волоска, а результат протримається приблизно місяць. Після процедури для обробленої ділянки шкіри неодмінно використовуйте зволожуючий крем. Інакше можлива поява запалення.
3
Видалення пінцетом або епіляторомІспользуйте пінцет або електрично епілятор зі спеціальною насадкою для видалення рослинності над верхньою губою. Принцип роботи пінцета і епілятора подібний - волосся просто вищипуються. Це досить болісно, тому перед процедурою прикладіть на оброблювану ділянку лід. Принцип дії тут той же, що і при воскової епіляції - волосок виривається з коренем. Тривалість ефекту також порівнянна з тривалістю ефекту від воскової або цукрової епіляції.
4
Видалення вусів в салонеЕслі не бажаєте робити епіляцію будинку, то вирушайте в салон. Салонні процедури для позбавлення від вусів відрізняються різноманітністю і високою ефективністю. Найефективнішою протягом уже не одного десятка років залишається процедура електроепіляції. Суть її в тому, що в мішечок волоса вводиться тонка голка, на яку подається струм, що руйнує волосяний фолікул.
5
Трохи менше ефективні лазерна і фотоепіляція. Кількох сеансів буває достатньо для того, щоб на все життя позбутися від настільки недоречних на обличчі дівчини « вусів кавалериста».