Як позбутися від ямок на обличчі. чи можна позбутися слідів вугрів у вигляді ямок.

Досить часто через вугрової висипки шкіра ставати нерівною. На обличчі з'являються ямки у вигляді невеликих віспин. Позбутися від них досить складно. Знадобиться щодня проводити необхідні процедури, для того щоб досягти успіху.
Інструкція
1
Для усунення шрамів і невеликих ямок від висипки використовуйте масло какао. Нанесіть його на уражені місця і протягом кількох хвилин легко масажуйте шкіру кінчиками пальців, збільшуючи приплив крові. Какао сприяє поліпшенню еластичності шкіри і може допомогти зменшити нерівності.
2
В аптеках в даний час є різноманітний спектр лікарських препаратів здатних допомогти вам позбавитися від проблеми. Але перш ніж купувати засоби, обов'язково проконсультуйтеся у фахівця, який підкаже вам, який засіб слід придбати.
3
Щодня проводите масаж обличчя. Виконуйте його круговими рухами кінчиками пальців. Дана вправа дозволить вам збільшити приплив крові до шкіри обличчя. Поліпшення кровообігу допоможе відновити процес регенерації клітин епідермісу, і ваша шкіра придбає здоровий вигляд.
4
Відвідайте дерматолога. Поговоріть з ним про можливість використання спеціальних наповнювачів, які вводяться в місця утворення ямок. Після проведення точкових ін'єкцій, клітини шкіри ущільнився і ямки разгладятся.
5
Якщо вашій шкірі завдано значної шкоди, задумайтеся про проведення хімічного пілінгу. Суть процедури полягає в тому, що за допомогою хімічних кислот буде гранично дбайливо видалений зовнішніх шар шкіри на ураженій ділянці. Під наглядом дерматолога процедура не представляє небезпеки. Але зате напевно позбавить вас приводу для хвилювань.
6
Не виключено, що вам буде запропоновано провести мікродермобразія. Протягом цієї процедури дерматолог за допомогою невеликого інструменту зніме пошкоджений верхній шар шкіри, використовуючи мікрокристали.
7
Для того щоб надалі уникнути появи дефектів шкіри, користуйтеся препаратами, що містять комплекс альфа - і бета - гидрокислоти, ретинол, азелаїнової кислоту. Застосування цих препаратів дозволить вам зменшити прояви вугрової висипки і ризик виникнення глибоких ямок, що псують ваш зовнішній вигляд. Одночасно з цими препаратами бажано використовувати камфару і ментол.