Як вибрати чоловічий парфум.

Вибір чоловічого парфуму - процес приємний, але довгий і кропіткий. Вам потрібно буде максимально чуйно прислухатися до власних відчуттів і не один раз сходити в магазин, щоб знайти саме той аромат, який потрібен.
Інструкція
1
Визначте, для яких випадків і на який сезон ви вибираєте парфуми: будуть це літні духи для вечірок або зимовий аромат, доречний в денний час в офісі. Ці параметри потрібно буде назвати продавцеві-консультантові в парфумерному магазині.
2
Подивіться рекламу чоловічих парфумів і почитайте їх образне опис в інтернеті. Цілком можливо, що вас привабить образ аромату і ви зрозумієте, що він створений саме для такої людини, як ви.
3
Трапляється, що рекламний «флер», створений навколо одного з ароматів, не збігається з його справжнім звучанням. Тому вам потрібно докладніше дізнатися про духів: знайдіть інформацію про складові частини композиції і визначте, чи подобаються вам ці запахи окремо. Щоб представляти, як пахне той чи інший компонент, понюхайте ефірне масло з аналогічною назвою.
4
Визначившись з кількома варіантами парфуму , які можуть вас зацікавити, вирушайте в спеціалізований магазин. Вибирайте салони, які встигли створити собі хорошу репутацію і не пов'язані зі скандалами і чутками про підробленої продукції.
5
Спробуйте декілька вибраних ароматів. Спочатку нанесіть їх на паперову смужку. За один похід в магазин принюхуватися не більше ніж до трьох варіантів парфуму - після цього сприйняття притупиться.
6
Самий вподобаний екземпляр капніть собі на зап'ясті, але не розтирайте. Протягом дня кілька разів «прислухайтеся» до запаху. Спочатку через 10-15 хвилин після нанесення, щоб почути верхні ноти. Потім хвилин через 40, коли відкриється «серце» аромату. На завершення оціните запах наприкінці дня. Якщо він як і раніше вам подобається і не викликає роздратування, парфум можна купувати.
Зверніть увагу
Не поспішайте купувати чоловічі парфуми, які сподобалися вам на іншій людині. Одна і та ж композиція на кожній людині розкривається по-новому.
Корисна порада
Якщо ви хочете гармоніювати зі своєю другою половинкою, придивіться до її духам. Цілком можливо, що виробник випускає і чоловічу версію цього аромату.