Як розгадувати ребуси.

Ребусом називають невелику головоломку із зашифрованим на ній словом. При створенні ребусів використовують безліч невеликих хитрощів, про які пам'ятати.
Інструкція
1
Назви всіх малюнків, зображених на ребусах, читаються тільки в називному відмінку. Крім того, при перегляді картинки предмета потрібно пам'ятати, що даний предмет може мати не одне, а кілька назв. Наприклад, ми бачимо, що на картинці зображений очей. Але загаданим словом може бути і «око».
2
Якщо перед словом або картинкою поставлена кома, потрібно видалити першу літеру зі загаданого слова. Кількість запитах відображає кількість збираних букв. Кома, яка стоїть в кінці слова, говорить про те, що нам потрібно прибрати букву з кінця.
3
Ми можемо бачити на ребусах перекреслені літери. Потрібно поступати так: розгадуємо слово, а потім прибираємо з нього букви, які були перекреслені. Якщо на малюнку зображуються перекреслені цифри, то потрібно прибрати з слова букви з відповідними цифрам порядковими номерами. А якщо на зображенні ми бачимо цифри без перекреслення, значить букви з відповідними порядковими номерами потрібно залишити, а решта - прибрати.
4
Рівність типу А = О значить, що в слові потрібно замінити всі літери А на О. Зазначене рівність типу 1 = А говорить нам про те, що на букву А потрібно замінити тільки першу букву. Стрілка, спрямована від однієї до іншої букві теж вказує на заміну букв в слові.
5
Якщо картинка перевернута - слово читається задом наперед.
6
Дріб, використовувана в ребусі, розшифровується як прийменник НА. Якщо вона має знаменник 2, то це можна розшифрувати як ПОЛ (К/2 - полку, ВОД/КА - наводка).
7
Буває, що в ребусах зображують маленькі літери всередині однієї великої. Читається просто: якщо всередині букви О варто склад ДА, читаємо ВОДА.
8
Розташування картинки зверху чи знизу від другої, читається як НА, НАД або ПОД.
9
Букви, які складаються з безлічі інших маленьких літер, позначаються як ІЗ. Намалюємо букву В з невеликих буковок Г. У нас вийде В з Г = вереск.
10
Якщо поверх однієї літери написана інша, значить це розшифровується як ПО (поверх букви Я написана С, читаємо - ПОЯС). А коли одна буква зображається за одною, читаємо ЗА або ПЕРЕД.
11
І останнє, якщо у нас є картинка, над якою зображена стрілка вліво, це означає, що розшифроване слово потрібно прочитати задом наперед.
Ребус - це особлива загадка, в якій шукане слово укладено в малюнках, що містять різні літери і цифри. На картинках ви можете зустріти також і інші знаки, які допоможуть прочитати слово правильно. Рішення ребусів - це вельми захоплююче заняття, яке допоможе вам розім'ятися перед складною роботою. Щоб розгадати ребус, ви повинні пам'ятати ряд простих правил.
Інструкція
1
Назви будь-яких предметів, зображених на малюнку, читаються тільки в називному відмінку.
2
Іноді малюнок може мати кілька назв (наприклад, лапа або нога). А також предмет може мати, як конкретне, так і загальна назва. Наприклад, квітка є загальною назвою, а конкретне - тюльпан або троянда. Тому, якщо ви зможете правильно вгадати об'єкт, зображений на картинці, то вважайте, що найскладніша частина позаду. Найпростіший і популярний метод вирішення ребусів - розшифровка малюнків по частинах. Тобто спочатку потрібно записати всі назви предметів по порядку, а потім скласти з них текст.
3
Якщо картинка перевернута, то слово, зображене на ній, необхідно читати справа наліво, наприклад, торт - трот.
4
Справа або зліва від предмета можуть бути намальовані одна або декілька перевернутих ком - це означає, що потрібно прибрати одну або декілька букв на початку або кінці слова відповідно.
5
В тому випадку, якщо над картинкою є цифри, букви в слові необхідно читати в певному порядку - саме в тому, в якому стоять цифри.
6
Над малюнком можуть бути написані закреслені літери, отже, їх потрібно виключити з назви предмета і з тексту.
7
Якщо над зображенням є знак «О = І», то це означає, що ліва буква в слові замінюється правою.
8
Також в ребусах ви можете зіткнутися з дробом. Зазвичай знак дробу розшифровується, як прийменник «Під». Наприклад, вираз «к/а» можна прочитати так: «АПОДК» або «підков».
9
Застосування стрілки, намальованої від однієї букви до іншої, служить для вказівки відповідної заміни букв (наприклад, А-П).
10
Закреслені номера букв означають, що з назви предмета потрібно викреслити букви, які відповідають вказаному порядковому номеру.
11
Буква, складена з інших букв, розшифровується за допомогою прийменника «ІЗ». Наприклад, якщо буквами «Б» зображена велика буква «А», то це перекладається так: «ІЗ Б А».
12
Якщо в ребусі одна буква розташовується за одною, то при розшифровці тексту потрібно використовувати прийменники «ЗА» чи «ПЕРЕД».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=exQW-KmwoqQ