Як потруїти клопів.

Клопи - це кровоссальні комахи, які можуть оселитися у квартирі і доставити масу незручностей. Удень їх зустріти практично неможливо, але вночі клопи виходять зі своїх сховищ і наносять безболісні укуси, так як в їхній слині міститься особлива речовина-анестетик. Місця укусів сильно зудятся і доставляють постраждалому масу неприємних відчуттів.
Вам знадобиться
  • - послуги фахівців з СЕС;
  • - аерозолі від повзаючих комах;
  • - крейда від тарганів;
  • - гель від тарганів;
  • - пижмо;
  • - полин;
  • - мило;
  • - гас;
  • - скипидар.
Інструкція
1
Починайте негайну боротьбу з клопами, так як вони можуть бути потенційними розповсюджувачами багатьох захворювань, тому що кусають не тільки людини, але і всіх теплокровних тварин. Використовуйте один із способів, які ефективно знищують непроханих гостей.
2
Найбільш дієвим способом боротьби є виклик спеціальних приватних служб або державної санітарної епідемічної станції. Так як клопи швидко розмножуються і перебираються по всіх щілинах, захоплюючи нові території, то домовтеся з усіма мешканцями багатоквартирного будинку та потрави клопів масово. Боротьба з клопами тільки в своїй квартирі не приносить 100% результату.
3
Фахівці проведуть масову хімічну обробку, що допоможе розправитися з клопами не менше ніж на 1-2 роки. Сучасні препарати мають пролонгований ефект і безпечні у використанні. Після обробки ви забудете про існування клопів як мінімум на 1,5-2 роки.
4
Якщо всі сусіди не погоджуються труїти клопів , то вам доведеться зайнятися цим самостійно і діяти самостійно. Використовуйте для боротьби аерозолі для знищення повзаючих комах. Ретельно обробіть всі щілини, плінтуси, приберіть постільні приналежності, густо окропити ліжка, дивани і підлога під спальними місцями. Через 2 години провітріть приміщення, зробіть вологе прибирання.
5
Щоб витравити клопів , ви можете приготувати розчини за народними рецептами - це суміш мила і скипидару, мила і гасу, відвар полину або пижма. Для їх використання змішайте 1 частину скипидару з 2 частинами розтопленого господарського мила, додайте 2 частини води або змішайте 1 частину гасу, 2 частини мила і 2 частини води. Для використання полину і пижма приготуйте круті настої. Кожним із зазначених розчинів обробіть підлогу, плінтуси, ліжка, дивани, розкладіть суху пижмо і полин під диванами і ліжками. Але ви повинні пам'ятати, всі домашні методи дають короткочасний результат і по закінченню їх дії клопи приповзуть до вас знову від сусідів.
6
Використовувати пастки для лову клопів абсолютно не має сенсу, так як даних комах не особливо приваблює запах їжі, їх основна їжа - це тепла кров. Тому навіть не намагайтеся зловити клопів так само, як тарганів, які повзуть на запах смачної їжі.
7
Додатково ви можете нанести на місця пересування клопів крейда або гель від тарганів. Гель діє протягом одного місяця і за цей час основне поголів'я комах загине, а ви встигнете переконати сусідів, що обробку потрібно проводити масову.