Як зшити гімнастичний купальник. зшити купальник гімнастичний для виступу.

Щоб дівчинка ходила в гімнастичний кружок або виступала на змаганнях, гімнастичний купальник просто необхідний. Краще відразу два. Один - для тренувань, інший - для показових виступів. І якщо простій купальник для тренувань їх бавовняного трикотажу можна купити в магазині, і зовсім недорого, то купальник і для виступів - головний біль багатьох мам. Коштує дорого, а дівчинка швидко росте!
Вам знадобиться
  • - трикотаж;
  • - швейна машинка з оверлоком;
  • - голка;
  • - нейлонові нитки;
Інструкція
1
Приготуйте все необхідне: трикотаж виберіть з лайкрою, щоб купальник добре тягнувся. Голку слід брати з тупим кінчиком, вона не протикає тканину, а розсовує її, нитки також візьміть спеціальні, що тягнуться типу Нейлон.
2
Обмірте дівчинку сантиметром. Необхідні мірки: обхват талії, обхват грудей, довжина рукава, довжина переду і заду до таліі.Сделайте викрійку купальник а на аркуші ватману. Для цього візьміть найзручніші трусики вашої доньки і обрисуйте їх на папері спереду і ззаду. Потім трохи збільште бічний виріз на стегні (не перестарайтеся, маленьким дівчаткам не йдуть занадто відкриті стегна) для зручності руху.
3
Розпоріть стареньку футболку дівчинки, прикладіть її нижнім краєм до викрійці трусиків і також обрисуйте. Враховуйте довжину футболки і висоту трусиків. Рукава футболки обрисуйте, подовживши їх по бічних швах до потрібної довжини.
4
Виріжте паперову викрійку. Розкладіть на столі трикотажний матеріал і викроїте з нього частини майбутнього купальник а, роблячи припуски на шви 1,5-2 см.
5
Змітайте купальник , приміряйте його на дівчинку. Відзначте глибину вирізу горловини спереду і ззаду (вона у купальник ов глибше, ніж у футболок, але знову ж таки, не перестарайтеся, враховуйте вік дитини). Залиште шви на припуски.
6
Викроїте з трикотажу смужки шириною 5 см і сумарною довжиною рівною довжині кола горловини для подкроя.
7
Прострочіть бокові шви на машинці, використовуючи спеціальну трикотажну голку і режим строчки. Обмітайте шви. Також прострочите плечові шви, нижній шов внизу купальник а. Прострочіть бокові шви рукавів, акуратно вшитої їх.
8
Обробити виріз горловини подкроем. Для цього пристрочите смужку косою трикотажної тканини до вирізу горловини «обличчям до обличчя». Загорніть смужку навиворіт, акуратно подверніте її один раз і приметайте до купальник у. Прострочіть з лицьового боку.
9
Обробити низ трусиків купальник а і низ рукавів. Підверніть припуски на виворітну сторону і прострочіть їх рівно по краю. При обшивання низу трусиків з внутрішньої сторони стегна вставте в низ трусиків додаткову бавовняну ластку всередину купальник а.Купальнік готовий. Прикрасьте його паєтками та аплікацією.
Зверніть увагу
Діти починають займатися гімнастикою з раннього віку, років з 4. І це правильно. Тому що здоров'я і постава дитини залежать від сили м'язового корсету тулуба. До того ж гімнастика - це красивий і видовищний вид спорту. Діти із задоволенням займаються нею.