Як прошити карту пам'яті. прошивка карти пам'яті microsd.

Кожен день у кого-небудь виходить з ладу карта пам'яті в телефоні, комунікаторі або флешка. І настрій зіпсовано надовго, та й інформація втрачена. Однак для відновлення працездатності носія досить просто прошити його заново.
Вам знадобиться
  • ЕНОТ (промисловий невеликої ноут з вбудованим GPRS-модемом), MicroSD, утиліта, комп'ютер з карт-рідером.
Інструкція
1
Карта пам'яті , як і флешка, влаштована досить просто: мікросхема контролера і кілька мікросхем пам'яті . Якщо «сбойнул» контролер, його можна відновити перепрошивкой, а от якщо мікросхеми пам'яті , то їх необхідно форматувати, причому заводським способом.
2
Запустіть файл з офіційною прошивкою, після розпакування даних запустіть прошівальщік. Вийміть з файлу * .exe офіційної прошивки файл temp.dat ("Пуск" -> "Панель керування" -> "Облікові записи користувачів»), пройдіть шлях C: Documents and SettingsІмя пользователяLocal SettingsTemp.
3
Поміняйте розширення файлу temp.dat на temp.bin. Cкопіруйте отриманий файл в корінь відформатованої картки пам'яті .
4
Перевірте успішну перепрошивку при завантаженні Windows. Перезавантажте комп'ютер. Зверніть увагу! Неофіційні утиліти для прошивки зазвичай викачуються простим архівом, який треба розпакувати і скопіювати файл * .bin на отформатированную карту пам'яті . Перейменовувати його не треба, тому він і так в потрібному форматі - * .bin.
5
І ще одна порада. Прошити карту пам'яті можливо тільки тоді, коли комп'ютер хоч якось її бачить і визначає. Якщо він ніяк не реагує на карту пам'яті , а карта гріється, то це означає, що вона згоріла і не підлягає відновленню як пристрій. Доведеться купувати нову.