Як навчитися танцювати на вечірках.

Танець - не тільки спосіб самовираження і психологічного розкріпачення, а й метод підвищення самооцінки. В ритмічних рухах тіло відпочиває і розслабляється, а ми стаємо молодшими, гнучкіше, пластичнее. Якщо ви хочете «бути своїм» на вечірках і виглядати сучасно, навчитеся модно танцювати.
Інструкція
1
Для початку визначте, які танцювальні стилі зараз в моді. А існує їх безліч. Хіп-хоп, тектонік, Go-Go, R'n'B, вакінг - популярні клубні напрямки, які дозволять вам блищати на молодіжних вечірках. Латина, сальса, фламенко, східні танці додадуть пластику в рухи тіла, допоможуть виділитися серед інших людей. Це скоріше не дискотечні варіанти, а стилі, розраховані на однодумців. Такі танці популярні на тематичних вечірках, так як вбирають в себе елементи культури певної країни. Однак латиноамериканські запальні ритми в клубах теж практикуються. Брейк-данс, джампстайл, шаффл вибирають танцюристи, які не бояться великих фізичних навантажень. Руху даних популярних напрямків тренують витривалість, зміцнюють тіло.
2
Зрозумійте, який напрям подобається особисто вам. Щоб було простіше, почніть з музики. Відчуйте, під які ритми тіло саме пускається в танок. Швидше за все, це і буде вашим пріоритетним напрямком.
3
Пробуйте танцювати. Навіть якщо ви помилилися в стилі, ви завжди зможете змінити вибір. Дивіться модні кліпи і звертайте увагу на рухи танцюристів. Пробуйте повторювати елементи, які побачили.
4
Існує безліч відео-уроків, де можна почерпнути важливу інформацію і набрати в арсенал різні рухи і заготовки.
5
Придбайте абонемент на заняття в студії танців. Якщо сумніваєтеся у виборі напрямку, почніть з пробного уроку. Різні фітнес-центри і школи запрошують всіх бажаючих пройти навчання модним і класичних танців.
6
Закріплюйте на практиці набуті знання. Використовуйте для цього будь-яку можливість! Танцюйте вдома, з друзями, влаштовуйте змагання та показові вечори, ходите в клуби і на вечірки. Дуже скоро ви усвідомлюєте, що навчилися модно танцювати і красиво рухатися.
Танцювати модно - це означає бути в центрі уваги на дискотеках і будь-яких вечірках, де передбачаються пляскі.Еслі ви тільки зараз вирішили навчитися красивим ритмічним рухам, то освоїти основні танцювальні па можна, скориставшись рекомендаціями, наведеними нижче.
Вам знадобиться
  • одяг для тренувань,
  • самовчитель з танців
Інструкція
1
Насамперед ознайомтеся з напрямками, які пропонують сучасні школи танцю. З них найбільш популярні Hip-Hop, тектонік, стрип-денс, Go-Go. Найбільш відповідний варіант для застосування на дискотеці - останній, так як цей танець включає в себе мікс різних стилів і напрямків. Завдяки цій програмі ви зможете імпровізувати під ритми будь-якої музики і створювати власні композиції з рухів вже після перших занять.
2
Якщо ви плануєте займатися в студії, перед тим як придбати абонемент, спочатку візьміть ознайомчий урок. Оцініть роботу тренера, запитайте думку тих, хто досить давно займається з викладачем. Переконайтеся, що графік занять і розташування студії вам підходять. Виберіть групу, рівень підготовки якої відповідає вашому.
3
Не намагайтеся відразу потрапити в команду професіоналів або танцюристів середнього рівня. Якщо у вас немає фізичної підготовки, почніть з групи для новачків. Незалежно від кількості занять на тиждень (навряд чи вони будуть щоденними) продовжуйте тренуватися вдома, щоб довести рухи до автоматизму. Якщо вам попався хороший викладач, ви старанні й цілеспрямовані, і танці створені для вас, а ви для них - успіх вам буде гарантований вже в перші дні занять.
4
Якщо вам хочеться займатися танцями будинку самостійно, то для цього вам буде потрібно навчальні відеоматеріали. Скачайте з інтернету або купіть готовий диск, подивіться його і розрахуйте приблизний час для одного заняття. Складіть графік тренувань і відступайте від нього тільки в крайньому разі. Пам'ятайте, що тільки регулярні заняття дадуть бажаний результат.
5
Виберіть одяг для занять. Це не обов'язково має бути спеціальна форма для тренувань. Підійде будь-яка зручна одяг, яка не буде утрудняти рухів.
6
Тренування починайте з розминки. Розігрійте м'язи, і тільки після цього приступайте до основного курсу. Перевага занять в домашніх умовах полягає в тому, що, чи не освоївши руху одного з уроків, ви можете повторити його кілька занять поспіль.
Корисна порада
Для того щоб танцювати модно, не забувайте стежити за змінами у напрямках сучасного танцю. Для цього не забувайте періодично переглядати свіжі відеокліпи іноземних поп-виконавців.