Спливаючі вікна: Як закрити подразник. Як закрити спливаючі блоковані вікна.

Блокування спливаючих вікон - одна з функцій оглядача Internet Explorer, реалізованих в Windows XP, і включених за замовчуванням. Це дозволяє позбутися від автоматичних і фонових спливаючих вікон, але не зачіпає вікон, відкритих користувачем.
Вам знадобиться
  • - Windows XP.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для відключення можливості появи спливаючих вікон. Необхідність у цій операції може виникнути тільки в разі попереднього відключення блокування спливаючих вікон, включеного за замовчуванням.
2
Відкрийте програму Internet Explorer і виберіть пункт «Блокування спливаючих вікон» в меню «Сервис» вікна додатки.
3
Вкажіть пункт «Включити блокування спливаючих вікон» або «Вимкнути блокування спливаючих вікон» в діалоговому вікні та натисніть кнопку OK.Другім способом управління цією функцією управління є використання вікна «Параметри оглядача».
4
Поверніться в основне меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми".
5
Відкрийте додаток Internet Explorer та виберіть команду «Властивості оглядача» в меню «Сервис» вікна програми.
6
Перейдіть на вкладку «Конфіденційність» і проставте прапорець на полі «Блокувати спливаючі вікна » для заборони відображення або зніміть прапорець з цього поля для дозволу відображення.
7
Виберіть підпункт «Параметри блокування спливаючих вікон» в пункті «Блокування спливаючих вікон» меню «Сервис» додатка Internet Explorer.
8
Введіть адресу веб-вузла в поле «Адреса дозволеного веб-вузла» для дозволу появи спливаючих вікон з обраного веб-вузла і натисніть кнопку «Додати».
9
Вкажіть значення «Високий: блокувати всі спливаючі вікна (Ctrl для перекриття) для заборони відображення спливаючих вікон і натисніть кнопку« Закрити ».
10
Проставте прапорець на полі «Подавати звуковий сигнал, якщо спливаюче вікно заблоковано» для налаштування звуку попередження і натисніть кнопку «Закрити».
Корисна порада
Використовуйте функціональну клавішу Ctrl для відкриття спливаючого вікна при використанні фільтра «Високий: блокувати всі спливаючі вікна».