Як перенести виділене в фотошопі.

Один з базисних елементів роботи в усіх продуктах від компанії Adobe - переміщення виділеної ділянки з одного місця на інше. Зрозуміло, віртуальна фото-майстерня Adobe Photoshop - не виняток.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5.
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте необхідний файл: пункт меню «Відкрити» (гарячі клавіші Ctrl + O)> виберіть зображення> «Відкрити».
2
Виділіть який-небудь ділянку на ньому. Для цього можна використовувати інструменти «Прямокутна область» і сусідній з ним «Овальна область» (гаряча клавіша M, переміщення між суміжними елементами Shift + M), всі різновиди «Лассо» (L) або «Перо» (P). У нашому випадку достатньо інструменту «Прямокутна область».
3
Затисніть праву кнопку в кутку передбачуваної області виділення, потягніть мишу в будь-яку сторону і відпустіть кнопку - у вас вийде мерехтлива рамка. Це область виділення.
4
Активуйте інструмент «Переміщення», затисніть ліву кнопку на області виділення і перетяните її в необхідне вам місце. Якщо ви хочете, щоб вирізаний ділянку знову встав на своє місце, натисніть Ctrl + Z, це скасує ваше попереднє дію. Повторне натискання Ctrl + Z перемістить вирізаний ділянку в початкове положення. Також можна користуватися меню «Історія», доступ до якого здійснюється наступним чином: натисніть пункт меню «Вікно»> «Історія». Тут вказані всі ваші дії, вчинені в процесі роботи над поточним документом, що дозволяє в будь-який момент повернутися до кожного з них.
5
Переміщення виділеної ділянки з одного документа в інший здійснюється аналогічним чином, тільки перетягувати потрібно, відповідно, на другий документ. Якщо документи розташовані вкладочно способом, перетяните виділений ділянку спочатку на вкладку документа, почекайте, поки він відкриється, а потім перетягуйте вже на саме зображення.
6
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть пункт меню «Файл», потім «Зберегти як» (гарячі клавіші Shift + Ctrl + S), потім виберіть шлях, вкажіть ім'я файлу, встановіть JPEG в поле «Тип файлів» і натисніть «Зберегти».