Як замовити залізничні квитки.

Пройшли часи, коли потрібно було вистояти чергу і поспілкуватися з утомленим касиром, щоб купити залізничний квиток. Тепер його можна замовити через інтернет і оплатити, не виходячи з дому.
Інструкція
1
Зробити онлайн-замовлення квитка можна на сайті Російських залізниць або на сторінках продавців-посередників (зазвичай це туристичні агентства). У першому випадку вам обов'язково потрібно буде зареєструватися на сайті, у другому така опція використовується за бажанням.
2
У спеціальну пошукову форму сайту введіть назву пункту відправлення і міста, куди ви хочете доїхати на поїзді. Також вкажіть дату подорожі.
3
В результаті пошуку вам буде запропонований список поїздів, які слідують за потрібним маршрутом. Ви можете додатково дізнатися інформацію про них, натиснувши на назву і номер поїзда - на новій сторінці відобразяться назви міст, які ви проїдете, дата і час проходу через кожен з них і наявність вільних місць.
4
Позначте підходящі поїзд в списку і натисніть "Далі".
5
Виберіть тип вагона, в якому ви хочете їхати. Якщо для всіх пасажирів, яким ви замовляєте квитки , потрібні різні типи, вам доведеться формувати окреме замовлення для кожного з них.
6
Система запропонує вам вказати число залізничних квитків, а потім ввести дані кожного з пасажирів. Це повинні бути ім'я, по батькові, прізвище, серія та номер паспорта.
7
Уважно перевірте всі зазначені дані перед переходом до наступного етапу. Відповідальність за можливу помилку будете нести тільки ви.
8
Натисніть на посилання «Купити» або «Оформити замовлення». Вас переведуть на сторінку оплати квитків. Щоб перевести гроші, вкажіть свої ім'я та прізвище, номер і термін дії банківської карти і її тризначний код.
9
Після оплати ви отримаєте бланк свого замовлення. У ньому буде написаний 14-значний номер, без якого квиток отримати неможливо. Роздрукуйте бланк і вирушайте на вокзал.
10
Оформити замовлені квитки можна в касі вокзалу (на території РФ), обладнаної системою «Експрес», на стійці реєстрації «Електронний квиток» або в терміналі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fbGqamC2AQw
Зверніть увагу
Якщо паспортні дані в квитку не співпадуть із записами в самому паспорті, ви не зможете скористатися квитком і повернути вартість проїзду.
Корисна порада
Замовити та оплатити квиток на поїзд можна також через термінали QIWI. Зайдіть в меню «Оплата послуг», а там - «Квитки та лотереї». Виберіть маршрут і дату поїздки, а потім оформите замовлення, слідуючи підказкам терміналу.