Як відпочити влітку дітям.

Діти з нетерпінням чекають літа. Це і канікули, і можливість купатися, засмагати, грати з друзями на вулиці. Важливе питання - як організувати літній відпочинок дітей. Як передати дитину бабусі або поїхати з ним на море ви, звичайно, й самі знаєте. Але якщо хочете відправити чадо в оздоровчий табір, потрібно врахувати багато факторів.
Інструкція
1
Визначтеся, в який табір поїде дитина. Підійдіть до вибору ретельно і відповідально, щоб уникнути неприємностей. Обов'язково почитайте відгуки про обраний дитячому закладі в інтернеті. Якщо є можливість, побувайте на території табору. Ще одним важливим фактором є ваш бюджет.
2
Дізнайтеся бажання самої дитини. Навряд чи дитина, що захоплюється спортом, буде задоволений відпочинком з творчим ухилом. Малюкові явно сподобається літо в заміському дитячому садку, а підлітку - молодіжний табір.
3
Порадьтеся з лікарем-педіатром. Він може підказати оптимальний клімат і напрям оздоровчого табору або дитячого санаторію.
4
Якщо у вашої дитини проблеми зі здоров'ям, виберіть дитячі санаторії, які спеціалізуються на лікуванні таких проблем. Не ризикуйте здоров'ям свого чада і не купуйте путівку в звичайний табір.
5
Не забудьте поставити до відома керівництво дитячої установи про особливості вашої дитини (наприклад, захворювання кишечника, шлунка і т.п.).
6
Якщо один з батьків працює в державній установі, то для нього Фонд соціального страхування Росії щорічно виділяє кошти на придбання путівок в літні дитячі установи. Для того щоб отримати матеріальну компенсацію за відпочинок дитини, вам необхідно написати заяву або на ім'я керівника вашого підприємства, або в комісію соціального страхування. Путівку за кордон вам не оплатять, але поїздку в дитячі установи на території Росії сплатити повинні. У 2011 році ФСС оплачував вартість дитячої путівки з розрахунку 540 рублів на добу на одну дитину. Путівку в заміський табір оплатять на 50%, решту доведеться оплатити вам. Але врахуйте, що ця програма поширюється тільки на дітей до 16 років.
7
Якщо ваша сім'я має статус малозабезпеченої, можете розраховувати на отримання пільгової путівки, тобто 100% компенсації. Вам потрібно написати заяву в органи соцзахисту за місцем проживання.
8
Врахуйте, що для отримання путівки в санаторій вам потрібно взяти в поліклініці направлення лікаря-педіатра та довідку форми 070у, написати заяву на отримання путівки, приклавши копії направлення та довідки.