Як купити японське авто.

Новий японський автомобіль набувається в автосалонах. Ця організація, як офіційний дилер, надає гарантію, сервісне обслуговування і інше супровід купленого авто. При купівлі б/у японського автомобіля, угоду можна здійснити за допомогою чотирьох найбільш поширених методів.
Інструкція
1
На авторинку. Купівля привезеної машини в Росію, вже розмитненою і підготовленої до продажу дозволяє в місці здійснення покупки оглянути й оцінити машину і її технічний стан. З іншого боку, дуже проблематично відстежити минуле автомобіля з пробігом. Доводиться шукати непрямі ознаки, щоб визначити реальний пробіг і наявність аварій в минулому. Кінцева ціна залежить від ринкової кон'юнктури і бажання продавця «наваритися» на угоді.
2
При замовленні машини в спеціалізованій фірмі, що поставляє автомобілі з Японії неможливо заздалегідь оглянути покупку. Зате буде відомий реальний пробіг, факти наявності кузовного ремонту, аукціонний лист із зазначенням місця, часу і вартості автомобіля на аукціоні. А сама фірма зробить до закупівельної ціни свою фіксовану націнку, формуючи кінцеву ціну. Тому кінцева ціна безпосередньо залежить від ціни покупки на аукціоні.
3
Купівля авто в Японії. У цій країні існує безліч стоянок, призначених для покупки-продажу б/у машин. Частина цих стоянок призначена для самих японців і характеризується високими цінами та хорошим станом пропонованих автомобілів. На ці стоянки автомобілі надходять з аукціонів, де їх купують значно дешевше. Інша частина розташована в портових містах і призначена для продажу авто в інші країни, в тому числі і Росію. Тут же відбувається розбирання автомобілів на запчастини для відправки їх в країни-споживачі, а також ремонт і відновлення битих машин. Природно, з дуже невисокою якістю, так як працюють на таких стоянках найчастіше пакистанці. Часто застосовується скручування пробігу. Придбати в цих місцях хороший автомобіль можна, але за умови експертної оцінки технічного стану та уваги до дрібниць в процесі вибору.
4
Найбільш складним способом є покупка авто в Японії на аукціоні через дилера. Однак, щоб купити якісну машину, найчастіше вибирають саме цей шлях. Тут є гарна можливість оглянути і оцінити покупку і аукціонний лист на неї, з якого можна дізнатися реальний пробіг і кузовні дефекти, а також замінені деталі. Найбільша складність полягає в малодоступності міст з великими аукціонами для російських суден, а також у виборі аукціонного дилера, через якого купується машина. Саме цим способом часто користуються перекупники б/у автомобілів з Японії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o80b1eI9Tc4