Як включити захисник Windows.

Захисник Windows - це інструмент захисту операційної системи Windows Vista від шпигунських модулів і потенційно небезпечних програм. Захисник Windows допоможе користувачеві уникнути небажаної реклами, несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації , що зберігається в комп'ютері і потенційного віддаленого управління системою комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Виберіть Пункт «Безпека» і відкрийте « Захисник Windows». За замовчуванням « Захисник Windows» не вимагає спеціального включення і завантажується разом з операційною системою автоматично. Автоматична перевірка системи проводиться регулярно в 2:00 ночі (час може бути змінено).
3
Перевірте дату проведення останнього сканування системи і його результати.
4
Натисніть кнопку «Перевірити наявність оновлень» для апдейта вірусних дефініцій.
5
Натисніть кнопку «Перевірити» для виконання сканування системи комп'ютера на наявність шпигунських модулів і шкідливих програм. Слід мати на увазі, що «Швидка перевірка» сканує тільки ті області жорсткого диска, де найбільш імовірні шкідливі програми і додатки, відкриті в момент перевірки. Команда «Повна перевірка» здійснює сканування всіх файлів на жорсткому диску, а «Вибіркова перевірка» дозволяє користувачеві самому вказати папки, що підлягають скануванню.
6
Натисніть кнопку «Журнал» на панелі програми « Захисник Windows» для отримання повної інформації про всі заходи, вжиті програмою.
7
Натисніть кнопку «Програми» для доступу до розширених параметрах настройки програми « Захисник Windows».
8
Підніміть прапорець на полі «Автоматично перевіряти комп'ютер (рекомендовано)» в розділі «Параметри» і виберіть бажані значення в полях «Частота», «Зразковий час» і «Тип» з пропонованих.
9
Виберіть розділ Microsoft SpyNet для приєднання до спільноти і отримання можливості обміну інформацією по заблокованим додаткам.
10
Виберіть розділ «Об'єкти в карантині» для перегляду відомостей про знаходяться в карантинній зоні програмах та прийняття рішень про видалення (або відновленні) цих програм.
11
Виберіть розділ «Провідник програмного забезпечення» для перегляду відомостей про додатки, що входять в автозавантаження і запущених на момент перевірки. Використовуйте кнопку «Видалити» для повного видалення обраної програми зі списку автозавантаження. Використовуйте кнопку «Відключити» для виключення обраної програми зі списку автозавантаження.
12
Виберіть розділ «Дозволені об'єкти» для перегляду і редагування списку програм, виключених зі сфери уваги « Захисник Windows».
13
Виберіть розділ «Веб-вузол Захисник а Windows» для переходу на інтернет-сторінку програми « Захисник Windows».
Зверніть увагу
Захисник Windows жодною мірою не є замінником антивірусної програми!
Корисна порада
Функція захисту в режимі реального часу може значно знизити продуктивність комп'ютера.
Захисник - це утиліта безпеки Windows, вона регулярно сканує операційну систему на наявність шпигунських і небезпечних програм, а в разі їх появи, повідомляє про них користувача. Після установки антивіруса потреба в захиснику зникає. Для того, щоб уникнути можливі конфлікти цих програм захисник краще відключити.
Інструкція
1
Для цього зайдіть в меню «Пуск» і натисніть на «Панель управління».
2
Виберіть розділ «Система й обслуговування", в ньому натисніть на «Адміністрування».
3
Клацніть по розділу «Служби», перед вами відкриється консоль управління, в якій можна налаштовувати і управляти всіма службами операційної системи.
4
Знайдіть рядок « Захисник Windows» (Windows Defender) і клацніть по ній правою кнопкою миші. У меню натисніть на пункт «Зупинити». Усе, ця утиліта відключена, але при наступному включенні комп'ютера вона запуститися знову, щоб цього не сталося клацніть по ній правою кнопкою миші.
5
В випав меню натисніть на пункт «Властивості». У вікні, поміняйте тип запуску на «Відключено».