Мережеве оточення: Як знайти настройки.

Мережним оточенням в сучасних операційних системах називається елемент робочого столу, в якому графічно відображаються всі комп'ютери, з'єднані між собою через локальну мережу (дротову або бездротову). Через мережеве оточення можна здійснювати обмін файлами між комп'ютерами, якщо доступ до передачі відкритий.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Зазвичай при наявності локальної мережі компоненти мережевого оточення відображаються в меню "Пуск". Для того щоб їх знайти, відкрийте меню "Пуск" (знаходиться в лівій частині Панелі задач). У правій колонці меню повинна знаходитися строчка "Мережеве оточення". Клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші. Відкриється папка з мережевим оточенням .Якщо в меню "Пуск" немає строчки "Мережеве оточення", то можна додати її туди. Для цього викличте Панель завдань і клацніть по кнопці "Пуск" один раз правою кнопкою миші. У меню, дій виберіть рядок "Властивості". У вікні налаштувань активуйте вкладку "Меню" Пуск . Навпроти рядка з назвою обраного виду меню є кнопка "Налаштувати", натисніть її. У меню, з настройками виберіть вкладку "Додатково". В даній вкладці знаходиться блок "Елементи меню" Пуск , внизу якого знаходиться рядок "Мережеве оточення", яку потрібно активувати. Після того як строчка буде вами активована, закрийте вікна з настройками, натиснувши в них кнопку "ОК".
2
Є ще один спосіб відкрити папку "Мережеве оточення". Для цього відкрийте папку "Мій комп'ютер" (з робочого столу або з меню "Пуск"). У лівій частині вікна зазвичай відображається список типових задач для папок. У висувному блоці "Інші місця" знайдіть рядок "Мережеве оточення" і клацніть по ній лівою кнопкою миші один раз. Після цього відкриється вікно з мережевим оточенням .
Корисна порада
Якщо папка "Мережеве оточення" порожня, перевірте налаштування локальної мережі.