Як встановити музику в Калину. підключити колонки до магнітоли в калині.

Якщо встановлювана магнітола має європейський роз'єм стандарту ISO, процес установки буде полягати лише в тому, що магнітолу необхідно встановити в гніздо і підключити до цього роз'єму. І встановити динаміки в задню полку. В цьому випадку втручання як такого в конструкцію автомобіля немає, і при необхідності, все можна швидко повернути назад.
Вам знадобиться
  • Магнитола, викрутка, набір ключів, термозбіжна трубка, ізолента
Інструкція
1
Зніміть захисні решітки, що вкривають штатні місця для колонок на задній полиці. Вони кріпляться засувками так, що не зламати їх буде важко. Можна піти іншим шляхом: відверніть 4 болта з кожного боку і зніміть пластмасові кріплення полиць. Для повного з зняття будуть втручатися задні ремені безпеки, але для того щоб демонтувати кришки динаміків цього буде цілком достатньо. Тепер за допомогою викрутки можна віджати засувки і зрушити кришки. Полку можна встановити на місце.
2
Зверніть увагу: штатні місця в Калині розраховані під установку 13-см динаміків. Якщо у вас колонки іншого розміру, доведеться змінювати систему кріплень і самі посадкові місця. А можна просто придбати потрібний розмір. При установці, рекомендується використовувати штатні кришки колонок сірого кольору, щоб фірмові кришки не залучали увагу злодіїв. Враховуючи, що встановлювана магнітола недорога, погіршення звуку не зробить погоди. Якісний звук можна отримати від дорогої аудіосистеми, яку встановлювати настійно рекомендується в умовах автосервісу.
3
Підключіть до колонок штатні дроти. Ліві можна знайти від джгута освітлення багажника, праві - під обшивкою поруч з штатними місцями кріплення колонок. Різні по ширині роз'єми дозволять не переплутати плюсової провід з мінусовим. Якщо все ж переплутаєте, магнітола або динаміки не зіпсуються. Але обидва динаміка працюватимуть в різних фазах, що означає різке зниження і без того не дуже якісного звуку. Після підключення проводів встановіть задню полку на місце.
4
Для того щоб підключити магнітолу з роз'ємом, який вирізняється від стандарту ISO до Калині, треба або купити, або виготовити самостійно необхідний роз'єм. Пластмасова заглушка на панелі приладів виймається, якщо стискати її зверху і знизу. Підключіть магнітолу до гнізда і встановіть рамку-санчата.
5
Штатної антени в Калині немає. І місця для її установки теж. Щоб не свердлити дах, рекомендується придбати активну антену, закріпити яку можна за допомогою двостороннього скотчу. Кріпити можна під нижньою полицею, під ящиком рукавички, або всередині козирка під панеллю приладів. Для підключення антени необхідний додатковий провід маси. Виведіть його, припаявши до клеми роз'єму. Виведіть три дроти (сигнал, харчування і маса) від антени до магнітоли. При підключенні проводів до магнітоли, мінусовій провід з'єднайте з мінусовим штекером, плюсової з входом Remote магнітоли. Це необхідно для того, щоб харчування антени включалося тільки разом з магнітолою. Всі з'єднання повинні бути добре заізольовані. Найчастіше на антені встановлюється світлодіод, що сигналізує про наявність живлення. З його допомогою перевірте правильність підключення антени до магнітоли.
Корисна порада
При необхідності підключити складну аудіосистему, зверніться в технічний центр. Фахівці грамотно і професійно встановлять музичний центр.