Як налаштувати цифрове тв. Як налаштувати телевізор на цифрове телебачення.

Наявність у вас вдома цифрового телебачення дає можливість перегляду цілого ряду різних цифрових телевізійних програм. Доставка до споживача цифрового ТБ здійснюється шляхом підключення до відповідного кабельному телебаченню. При цьому ви можете продовжувати перегляд так само і аналогових каналів у повному обсязі.
Інструкція
1
Слід знати, що для прийому цифрового сигналу вам необхідно встановити обладнання, яке має функцію прийому і відтворення на екрані телевізора стандартів переданого сігнала.Ето можуть бути наступні пристрої. Кабельний приймач, окремо стоїть, стандарту DVB-C (при користуванні кабельними мережами) або DVB-T (при звичайному ефірному мовленні), що має окремий пульт управління. Приймач повинен підключатися до аудіо-відео входів у практично будь-якого телевізора, як аналоговим, так і цифровим; Сучасний телевізор, у якого є вбудований тюнер стандарту DVB-C та/або DVB-T. В даному випадку просто підключіть кабель, по якому приймаєте сигнал мережі, до гнізда антени, і можете приймати сигнал після налаштування телевізора.Компьютер, однак тут для перегляду потрібна додаткова наявність РС карти або зовнішнього тюнера, що підключається через USB-порт.
2
Налаштувати цифровий тюнер на прийом цифрового телебачення необхідно в такій послідовності. Спочатку підключається до антенного гнізда тюнера кабель цифрового ТБ. Потім необхідно з'єднати тюнер та аудіо-відео вхід телевізора, і включити телевізійний приймач. Далі, в меню ТВ виберіть відповідний вхід АV і підключіть харчування тюнера. Дочекайтеся спочатку заставки, а потім пропозиції від тюнера налаштування каналів і на пульті натисніть кнопку ОК. Відбудеться автоматичне налаштування каналів.
3
Якщо ви хочете налаштувати телевізор, у якого є вбудований цифровий тюнер, необхідно слідувати інструкції по користуванню саме цієї моделі ТБ. Спочатку до антенного гнізда телевізійного приймача підключіть мережний кабель. Потім, у разі необхідності, в пункті меню «Кабельні параметри пошуку» встановіть опції початковою і кінцевою частоти і швидкості символів, і пункт «мережевий пошук (NIT) включений». Далі в меню вибираєте тип пошуку «автоматичний» і джерело сигналу «кабель». Так само необхідно натиснути тип каналів «Цифрові та аналогові».