Як підключити телефонну лінію. підключення модему до телефонної лінії.

Персональний комп'ютер міцно увійшов у наше життя, а однією з його невід'ємних функцій є вхід в інтернет, що необхідно як на робочому місці, так і в домашніх умовах. На сьогоднішній день існують такі способи підключення з інтернету: за допомогою модемного з'єднання; по виділеній лінії; радіодоступ; супутниковий інтернет.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер, модем, домашня телефонна лінія
Інструкція
1
Перший варіант підключення до всесвітньої павутини через телефонну лінію , використовуючи модем, є найбільш поширеним. Для підключення до інету, використовуючи телефонну лінію , вам потрібно мати: персональний комп'ютер, модем, домашню телефонну лінію і вільну телефонну розетку, плюс інтернет-картка якого-небудь провайдера (постачальника послуг).
2
Далі виконайте підключення вашого модему до комп'ютера, а так же телефонній лінії, і додатково встановіть драйвер модема. Підключаються модеми до телефонної лінії просто, за допомогою звичайного телефонного кабелю і телефонної розетки. Використовуйте кабель з двома телефонними роз'ємами на обох кінцях. До телефонної лінії необхідно підключитися через роз'єм модему зі словом LINE. Розетку встановіть якомога ближче до модему, оскільки із збільшенням довжини кабелю якість зв'язку ухудшается.Модемние сполуки бувають двох типів: dial-up і АDSL.
3
При використанні модему першого типу, що б увійти в інтернет, вам доведеться щоразу додзвонюватися до провайдера по телефонній лінії, і ваш телефон буде «зайнятий» під час знаходження в мережі. При додзвоні до модемного пулу провайдера відбувається обробка вашого логіна (облікового імені) і пароля і звірка їх. Після успішного завершення операції абоненту присвоять вільний IP і нададуть доступ в мережу.
4
Такий спосіб підключення простий в установці та налаштування обладнання, недорогий, так як додатково потрібно придбати всього лише аналоговий модем, має безліч тарифних планів, які пропонують різні провайдери.
5
До недоліків, крім зайнятості телефонної лінії, слід віднести низьку швидкість і якість передачі даних, а так само невисока якість з'єднання через зношеність телефонних ліній.
6
Технологія підключення телефонної лінії через АDSL є більш перспективною. В цьому випадку ваша телефонна лінія залишиться вільною, а завдяки аналогових телефонних лініях ви отримаєте можливість високошвидкісного широкосмугового доступу в мережу інтернету. Крім того, абоненту в даному випадку немає необхідності додзвонюватися до провайдера. Єдиний мінус - більш висока ціна.