Як зробити френч-манікюр. Як зробити французький манікюр.

Френч- манікюр, він же французький манікюр, універсальний. Він прекрасно поєднується з усіма стилями, доречний в будь-якій обстановці, підходить до будь-якого одягу і навіть до її відсутності. Руки з таким манікюр ом виглядають дуже доглянуто. Техніка виконання френч- манікюр а досить проста, хоч і вимагає певної вправності й акуратності.
Вам знадобиться
  • - Лак;
  • - трафаретні смужки;
  • - манікюрні приладдя;
  • - рідина для зняття лаку/коректор манікюру.
Інструкція
1
Перш ніж зайнятися безпосередньо нігтями, приділіть час рукам. Зробіть розслаблюючу ванночку, накладіть маску, виконайте легкий масаж кистей рук, нанесіть зволожуючий крем. Погодьтеся, на красивих руках будь манікюр буде виглядати по-королівськи.
2
Обробіть кутикулу за допомогою спеціальних розм'якшуються складів. Від використання металевих інструментів краще утриматися - вони травмують шкіру. Після них кутикула виростає швидше і стає нерівною. Щоб зрушити кутикулу, користуйтеся дерев'яною або силіконової паличкою.
3
Надайте нігтям акуратну форму за допомогою пилочки. У класичному френч- манікюр е оптимальною формою нігтя вважається «лопаточка», але можливі й варіації. Підберіть таку форму нігтя, яка підходить саме вашим пальцях.
4
Видаліть з поверхні нігтя залишки крему ватним диском, змоченим у спирті або в рідині для зняття лаку. Якщо поверхня нігтя НЕ БУДЕ обезжирена, лак буде погано триматися, швидко сколюватися і обсипатися.
5
Наклейте на поверхню нігтя трафарет, щоб позначити межі вільного краю нігтя. Якщо ні трафарету, позначте білої гелевою ручкою лінію біля початку виступаючої частини нігтя або вибілити спеціальним олівцем внутрішню поверхню нігтя, щоб по прикидами можна було орієнтуватися під час нанесення лаку.
6
Покрийте білим лаком край нігтя до трафарету або орієнтовною лінії. Допускається використання лаків інших відтінків (що контрастують із кольором лаку основної частини нігтя). Лак наноситься від країв нігтя до його середини.
7
Дайте білому лаку трохи підсохнути і акуратно видаліть трафаретні смужки. Підкоригує лінію переходу. Видаліть надлишки лаку спеціальним коректором манікюр а чи ватою, накрученою на кінець зубочистки.
8
Нанесіть на нігті безбарвний лак. Дайте йому висохнути, видаліть надлишки лаку з кутикули. Зверху можете нанести шар закріпляючого лаку. Замість безбарвного можна використовувати прозорі лаки пастельних відтінків. Гармонійно виглядають відтінки бежевого і рожевого кольорів.