Як підвищити напругу в мережі.

В електричних мережах передається електроенергія різної напруги. Наприклад, безпосередньо від джерел вироблення по високовольтних лініях передається дуже високе напруга , а споживається електроенергія набагато більш низьких показників напруги. Зниження виробляється на трансформаторних підстанціях, які ми щодня бачимо біля житлових і громадських будівель.
Інструкція
1
Номінальний напруга побутової електро мережі російського стандарту має становити 220В. Проте в результаті збоїв електроживлення воно нерідко буває зниженим і не досягає необхідного значення, виникають, так звані, провали напруги. Багато напевно стикалися з ситуаціями, коли тьмяніє освітлення, довго не закипає електрочайник, погано запускається холодильник і смикається монітор комп'ютера. Причин виникнення такої ситуації може бути кілька: можливі перевантаження мережі, підключення додаткових споживачів електроенергії, а також нестійкість роботи самої системи регулювання. Все це може призвести до різних наслідків. Наприклад, виходу з ладу електродвигунів; у електронних приладів - до перевантажень блоків живлення і зменшення їх ресурсу; відключенню обладнання, якщо для його роботи значення напруги недостатнє; втрати даних в комп'ютерах.
2
Існує ряд способів підвищення напруги в мережі. По-перше, використовуйте стабілізатор, особливо якщо ви маєте дорогу апаратуру. В даному випадку мережеві дроти підключаються безпосередньо до стабілізатора, який трансформує мережеве напруга в необхідне для роботи підключеного приладу.
3
Щоб захистити від втрати цінну інформацію на комп'ютері, в процесі роботи на якому збої напруги недозволені, використовуйте джерело безперебійного живлення (ДБЖ). Так ви не тільки захистите обладнання від падіння напруги, але ще зможете деякий час працювати на ньому, якщо електроенергію відключать зовсім.
4
Ще можна використовувати реле, що обмежує напруга , проте такий прилад, сертифікований в Росії, знайти важко.
5
Крім того, є простий спосіб підвищення напруги в мережі. Використовуйте трансформатор, потужність якого менше, ніж потужність навантаження.