Як заправити запальничку газом. Як заправити газову запальничку.

Минув час одноразових запальничок за пару рублів. Зараз в моді стали актуальними газові запальнички з можливістю вторинної заправки. Ціни на хороші моделі запальничок становлять від декількох десятків доларів, тому постійно купувати такі предмети розкоші стало невигідно.
Вам знадобиться
 • бутанова газ потрійний очищення і запальничка.
Інструкція
1
Як будь-який предмет розкоші, запальнички вимагають до себе особливої уважного ставлення. Їх необхідно утримувати в хороших умовах. Основним фактором покупки запальнички є підтримання вогню, можливість підпалити необхідний предмет. Сигарети, цигарки та сигарили - основна мета використання газових зажігалок.Основной проблемою є заправка газом. Тому як при заправці вам необхідно засвоїти кілька важливих нюансів: газова запальничка буде погано працювати, якщо перед її заправки не вивільнити кисень, який скупчується всередині запальнички.
2
Необхідно використовувати запальничку до кінця, тобто дочекатися, коли газ в запальничці остаточно закінчиться. Після цього вам слід закрити запальничку і відрегулювати клапан подачі газу, який потрібно поставити на мінімум. Потім ручкою або іншим гострим предметом підштовхніть або відсуньте клапан заправки газом. Так ви переконаєтеся у відсутності надлишок газу в запальничці. Тепер спробуйте акуратно витягти вогонь з запальнички. Це дозволить позбутися зайвої повітря в запальничці. Приступайте до заправки.
3
Заправку запальнички ви зробите бутанових газом потрійний очищення. Чому саме потрійний очищення? Все дуже просто. Три ступеня очищення - гарантія мінімального засмічення запальнички під час експлуатації даними газом. Вставляєте балон газу з насадкою в клапан для дозаправки запальнички. Ви почуєте характерний шиплячий звук. Як тільки запальничка наповниться стисненим газом, слід від'єднати балон від клапана запальнички. Якщо ви не разу не робили цього, то все одно відчуєте, що газ більше не йде. Деякі моделі балонів працюють за принципом дозованої заправки, тобто ви зробите кілька сесій заправки. Це є економічним в ціні показником балона.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Ug1_429MVc
Зверніть увагу
Газ для запальничок. Балони скрапленого газу об'ємом 300 мл призначаються для заповнення портативних газових приладів, наприклад, обігрівачів, паяльних ламп, світильників, газових плиток. Шість перехідників дозволяють використовувати газ для запальничок з різним обладнанням.
Корисна порада
Яким газом заправляти запальнички dupont Для заправки запальнички dupont необхідно використовувати саме оригінальний газ st dupont, щоб уникнути розсихання гумових прокладок всередині запальнички dupont, через що запальничка може почати пропускати газ. Газ для запальничок dupont має цілих 4 різновиди.
Для того щоб правильно зарядити запальничку з газом, слід виконати кілька загальних рекомендацій.
 1. Спочатку використовується весь газ, що знаходиться в запальничці.
 2. Для того щоб скинути залишився тиск всередині запальнички, слід натиснути на заправний клапан сірником.
 3. Зажигалка остуджується до кімнатної температури.
 4. При наявності регулятора висоти полум'я, потрібно перевести його в мінімально становище.
 5. До заправного клапану слід знайти відповідний перехідник.
 6. Аерозольний балон з газом перед заправкою перевертається штоком вниз.
 7. Заправний клапан запальнички повертається нагору.
 8. Шток аерозольного балона з газом з'єднується з заправним клапаном запальнички.
 9. Натискання аерозольного балона утримується протягом п'яти секунд. З'єднання клапана і штока слід ретельно утримувати. При повній заправці запальнички, тиск газу в ній повинно зрівняти із тиском в аерозольному балоні.
 10. Перед застосуванням запальнички після проведення процедури заправки, її слід витримати не менше п'яти хвилин при кімнатній температурі. Дана вимога необхідно для нормалізації температури газу і повної просочення редуктора (пористий стержень в запальничці) газом.

Щоб заправити запальничку, потрібно спочатку добре провітрити приміщення. Якщо заправка виробляється на вулиці, тоді температура повинна бути не нижче 18 градусів Цельсія. Необхідно виключити будь-яке знаходження поблизу можливих джерел займання - відкрите полум'я, іскриста проводка електрообладнання та т.д.Проводіть заправку запальнички слід, дотримуючись усіх заходів безпеки: берегти очі від випадкового попадання газу, не вдихати газ - можлива поява роздратування або отруєння.

Для того щоб заправити запальничку з бензином правильно, потрібно виконати наступні рекомендації:

 1. Зажигалка виймається з корпусу.
 2. Кут клапана повертається нагору. Потім відбувається заповнення запальнички бензином. Процедуру слід виконувати акуратно, щоб не переповнити.
 3. Бензин не повинен потрапляти на руки, щоб не викликати роздратування у разі чутливої шкіри. Якщо бензин потрапив на шкіру рук, слід відразу їх вимити в теплій воді з милом.
 4. Зажигалка вставляється назад у корпус. Перед використанням бензинової запальнички, її потрібно перевірити на предмет протікання, щоб не відбулося випадкового займання.