Як перевірити долари на справжність. Як відрізнити справжність 100 доларів.

Гроші підробляють відтоді, як вони з'явилися. Тому дуже корисно мати деякі навички, що дозволяють відрізнити справжню купюру від фальшивої. Те ж стосується й іноземної валюти, зокрема доларів, які знаходяться в активному обігу.
Вам знадобиться
  • Лупа
Інструкція
1
Питання «як перевірити долари » сьогодні досить актуальне, оскільки при вчиненні багатьох угод розрахунок виробляється саме в цій валюті. Звичайно, найкраще скористатися детектором купюр, якщо є така можливість. Можна навчитися відрізняти справжні долари , знаючи деякі ознаки справжності купюр. По-перше, переконайтеся, що перед вами купюра існуючого номіналу: 1, 2, 5, 10, 20, 50 або 100 долларов.Помніте, що купюри усіх номіналів мають однакові розміри 66,6х156,4 мм.
2
Зверніть увагу на папір. Долари друкують на спеціальному папері, в її складі головним чином бавовна і льон. Такий папір еластична, міцна і шорстка, чимось нагадує матерію на дотик.
3
Зображення на справжніх американських грошах не тьмяніє і не линяє при попаданні рідини, оскільки при їх друку застосовується високоякісна фарба. Якщо ви сильно потрете купюру, фарба повинна залишитися в цілості й схоронності, в іншому випадку - перед вами фальшиві долари . Якщо ви подивитеся на банкноту під різним кутом, то колір цифри (номіналу) в нижньому куті буде змінюватися з зеленого на чорний.
4
Постарайтеся запам'ятати, які президенти зображені на купюрах різних номіналів. Шахраї нерідко «збільшують цінність» купюри, подрісовивая нулі. Знання зовнішнього вигляду американських грошей може не раз вас виручити. Поруч з портретом повинен бути зображений водяний знак (копія портрета), який видно на просвіт, причому з обох сторін купюри.
5
Уважно розгляньте портрет, точніше, якість його зображення. Портрети дуже складно підробити. Переконайтеся, що дрібні деталі (волосся, очі) добре промальовані, немає плям і спотворень.
6
Від підробок справжні долари відрізняють кольорові волокна - магнітні вкраплення на різних ділянках банкноти. Вони повинні бути проходити крізь купюру, а не бути намальованими на її поверхні. Однак часом присутність волокон імітується вельми витонченими способами, так що відрізнити банкноту від справжньої дуже складно. При перевірці ультрафіолетом шовкові волокна світяться.
7
Погляньте на серійний номер з букв і цифр: вони повинні бути однаковими за розміром, рівними і виразними, мати правильну забарвлення.
8
Не забудьте вивчити і оборотну сторону долара. Вона повинна бути яскраво-зеленою, а зображення - чітким і без дефектів.
9
Рамка з сітчастого візерунка повинна бути суцільною, чітко промальовані, однорідної по всій довжині.
10
Зверніть увагу на додаткові ознаки. Упевніться, що печатка казначейства має насичене забарвлення, чітке відтворення окремих елементів, а її зубці одноманітні. Якщо у вас є можливість скористатися лупою, переконайтеся, що на банкноті присутній мікродрук - слова "The United States of America", зображені на лацкані сюртука президента. Також на портреті повинна бути дрібна напис "USA" та цифра, залежно від номіналу. Наприклад, для ста доларів це буде "USA 100".