Як надати нігтям квадратну форму. Як позбавиться від закругленого нігтя.

Традиційно нігтям можна надати не так вже й багато форм. Якщо бути точніше, то форм всього п'ять: квадратна, квадратна із закругленими краями, загострена, округлена і овальна. В кожному випадку існують маленькі хитрощі. Поговоримо про те, як надати нігтям квадратну форму.
Інструкція
1
Перш ніж перейти безпосередньо до обробки нігтя, оцініть свої руки і пальці. Квадратна форма нігтя підходить далеко не всім. На пухких руках ніготь квадратної форми виглядає не дуже естетично. Він візуально вкорочує пальці. Власницям коротких пальчиків ця форма теж не підійде. А ось на худорлявих руках і руках з довгими пальцями квадратні нігті виглядають дивовижно.
2
Підготуйте руки до манікюру звичним для вас способом. Обробіть кутикулу. Коли попередня підготовка буде закінчена, визначитеся, якими інструментами ви хочете працювати.
3
Найлегше надати нігтям квадратну форму за допомогою спеціальних щипчиків (кусачок), призначених для педикюру та обробки штучних нігтів. Вони ширше звичайних манікюрних щипчиків, це дозволяє одним рухом рівно зістригти весь ніготь. У кусачок трохи закруглений край, тому виступаючу частину краю нігтя доведеться доопрацювати за допомогою пилочки. Водите пилочкою тільки в одному напрямку, тримайте її строго перпендикулярно по відношенню до нігтя. Для перевірки прикладіть пилочку плоскою стороною до краю нігтя. Якщо куточки знаходяться на одній лінії, значить, ви досягли потрібного результату. За необхідності можете трохи закруглити краю.
4
Якщо ви хочете використовувати ножиці, виберіть модель з прямими лезами. Поставте режущую поверхню ножиць строго перпендикулярно нігтю і зістрижіть ніготь. Постарайтеся зрізати ніготь в один прийом - це дозволить уникнути скосов і нерівних країв. Для цього спробуйте здавлювати кільця ножиць трохи повільніше звичайного. Доведіть форму до ідеалу пилочкою для нігтів.
5
Самий довгий процес додання нігтям квадратної форми - підпилювання. Обробіть бічні краю нігтя, тримаючи пилочку паралельно нігтю. Краї повинні бути ідеально рівними на всьому нігті. Поставте пилочку перпендикулярно щодо нігтя і підпиляєте виступаючу частину. Орієнтуйтеся на бічні куточки. Коли форма стане квадратної, пилочка буде рівно лежати на вільному краї нігтя.