Як отримати картку Metro. картка в метро.

Потреби бізнес-споживача придбавати товари у великих обсягах за вигідними цінами з метою подальшої їх реалізації і зростаючий попит на таку послугу, як продаж оптом, привели до появи оптових магазинів і супермаркетів, що обслуговують виключно професіоналів торгівлі, власників приватних магазинів, кіосків, ресторанів і кафе. Однією з компаній, які відкрили такі магазини, стала METRO Cash & Carry. Щоб користуватися можливістю купувати в магазині «МЕТРО», необхідно оформити карту клієнта, що дає право на вхід і користування послугами цього магазину.
Інструкція
1
Роздрукуйте умови покупок в «Метро» з сайту магазину: http://www.metro-cc.ru/servlet/PB/menu/1064254/index.html. Завірте їх підписом та живою печаткою підприємства, працівником якого ви є.
2
Зберіть пакет необхідних документов.Он залежатиме від того, до якої групи клієнтів ви ставитеся. Таких груп всього 5: індивідуальні підприємці, юридичні особи, представництва іноземних компаній, представництва російських компаній, посольства. Зі списком документів можна ознайомитися на сайті «МЕТРО» http://www.metro-cc.ru/servlet/PB/menu/1064213/index.html, вибравши відповідну групу. Так, наприклад, список документів для індивідуальних підприємців буде наступний: • умови покупок; • копія свідоцтва ФНС про взяття фізичної особи на податковий облік і присвоєння ІПН; • копія свідоцтва про внесення запису до Єдиного Державного Реєстру індивідуальних підприємців (ІП); • копія паспорта ІП; • оригінал доручення встановленого зразка на осіб, які мають право здійснення угод від імені ІП, підписаній ВП.
3
Віднесіть зібрані документи (у тому числі і умови покупок, завірені підписом і печаткою) в будь-який з торгових центрів METRO Cash & Carry. Оформлення картки співробітником «Метро» відбувається швидко, і через кілька хвилин ви зможете входити в магазин і здійснювати покупки.
4
Повторіть всі зазначені операції в тому випадку, якщо хочете оформити картки клієнта «МЕТРО» на інших членів вашого підприємства. Всього на одне підприємство може бути оформлено максимум 5 карток «МЕТРО Кеш енд Керрі». Але зробити це можна тільки в тому торговому центрі, в якому була оформлена перша картка. Чи не оформляйте картку через інших людей. Карта клієнта оформляється безкоштовно, безпосередньо в «МЕТРО». Використання чужої картки або карти, оформленої іншим способом, може привести до її вилученню.
Корисна порада
Картку клієнта може отримати тільки індивідуальний підприємець або юридична особа.