Як зробити прозорий шрифт.

Під час набору тесту, створення інтерфейсу програм або сторінок сайтів іноді буває необхідним зробити весь текст або його певний фрагмент прозорим. Прозорість тексту на комп'ютері є досить умовною і в різних програмах реалізується по одному і тому ж принципу. Реалізацію принципу можна розглянути на прикладі програми Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на колір фону, на якому ви плануєте набирати свій текст. Дізнайтеся код даного кольору. Для цього в головному меню програми виберіть "Формат", в який з'явився підміню наведіть курсор на рядок "Фон", потім виберіть рядок "Інші кольори". У вікні нижче спектра прописаний код обраного кольору. Його вам і потрібно запам'ятати або записати.
2
Далі відкрийте в головному меню рядок "Формат", потім - " Шрифт ". У вікні з властивостями шрифту активуйте вкладку " Шрифт ". У ній натисніть на смугу вибору кольору (під рядком "Колір тексту"), далі виберіть рядок "Інші кольори". У вікні вибору кольору введіть заздалегідь відомий код кольору фону. Після цього текст буде зливатися з фоном, тобто буде прозорим.
Корисна порада
Для того щоб побачити прозорий текст, його досить просто виділити.