Як прикріпити файл в ICQ.

Аська, тобто програма для обміну миттєвими повідомленнями ICQ, а також подібні програми, такі як Qip, Miranda, вже давно завоювали популярність користувачів інтернету по всьому світу. Ці програми дають можливість зручного та швидкого отримання і відправки повідомлень в режимі онлайн. Також вони дозволяють відстежити появу користувача в мережі, чим він займається в даний момент і чи може відповісти.
Інструкція
1
Запустіть програму ICQ, зазвичай її ярлик у вигляді квіточки є на панелі завдань або на робочому столі. В іншому випадку відкрийте меню «Пуск», знайдіть пункт «Програми» і звідти запустіть програму ICQ. Авторизуйтесь, введіть свій логін і пароль в ICQ, щоб отримати можливість відправити файл по асьці.
2
Дочекайтеся, поки програма отримає список ваших контактів, виберіть одержувача, якому ви хочете переслати файл по асьці, натисніть на його імені правою кнопкою миші і виберіть опцію «передати файл ». Відкриється вікно передачі, в якому виберіть файл за допомогою команди «огляд»: відкрийте потрібну папку, виберіть файл та натисніть кнопку «відкрити». Для того, щоб файл в асьці прикріпився до повідомлення, ваш співрозмовник повинен підтвердити прийом файл а. Далі відкриється вікно передачі, в якому можна відстежити процес передачі, швидкість і скільки часу ще залишилося до закінчення. На переадресацію, поки не закінчиться процес передачі файл а. Коли файл буде переданий, програма сповістить вас відповідним звуком, а у вікні передачі буде написано «Передача завершена». Закрийте це вікно.
3
Відкрийте вікно листування, двічі клацнувши по ніку співрозмовника і натисніть кнопку із зображенням дискети на панелі інструментів. Виберіть команду «передавати файл и напряму», у вікні, виберіть потрібний файл , натисніть кнопку «відкрити». Зверніть увагу - щоб відправити файл в асьці безпосередньо, обов'язковою умовою є наявність користувача в мережі. Також для прямої передачі файл а ви можете відкрити вікно листування і перетягнути лівою кнопкою миші потрібний файл прямо у вікно повідомлень. У цьому випадку передача почнеться автоматично.
4
Також якщо користувача немає в мережі, ви можете прикріпити файл и в асьці до свого оффлайн-повідомленням. Для цього відкрийте вікно листування, натисніть кнопку із зображенням дискети і виберіть команду «завантажити файл на сервер». У вікні, виберіть потрібну папку і виділіть файл , потім натисніть кнопку «Відкрити». Файл буде завантажений на сервер, і користувач зможе його завантажити, як тільки з'явиться в мережі.
Не всі програми для обміну миттєвими повідомленнями підтримують передачу файлів по каналу ICQ. Однак ви можете скористатися іншою версією даного додатка, або завантажити абсолютно нову іншу програму, яка підтримує обмін файлами між користувачами.
Вам знадобиться
  • - клієнт ICQ, що підтримує пересилання файлів.
Інструкція
1
Відкрийте список контактів у вашій програмі. Виберіть серед них людини, якій хочете відправити файл. Переконайтеся, що ця людина зараз за комп'ютером в режимі онлайн і готовий прийняти ваш файл. У вікні діалогу знайдіть піктограму, натискання на яку відкриває додаткове вікно вибору директорії знаходження вашого файлу, який ви хочете переслати в рамках бесіди з даними контактом.
2
Оберіть потрібні дані, якщо необхідно вибрати декілька файлів, скористайтеся клавішею Ctrl, натисніть і утримуйте її, поки відзначаєте відправляються файли. Після цього підтвердіть відправку і натисніть «Ок». При цьому ваш співрозмовник повинен підтвердити прийняття файлу, натиснувши відповідну кнопку в своєму меню.
3
Якщо ваш месенджер не підтримує пересилки файлів, видаліть його і скачайле будь-який інший, в якому дана функція доступна. Зверніть особливу увагу програмам qip, ICQ, Miranda, Mail.ru Agent та інші. Більшість збірок даних програм підтримує функцію обміну не тільки повідомленнями, але і різними файлами за умови відповідної настройки.
4
Встановіть обрану і завантажену вами програму-месенджер на ваш комп'ютер, відкрийте її налаштування. Знайдіть пункт включення функції обміну файлами між користувачами. Більшість подібних програм мають настройку автоматичного отримання файлів зі списку контактів без попереднього запиту вашої згоди. Також деякі програми мають настройку автоматичного завантаження файлів від певних користувачів.
5
Робіть це при першій пересиланні файлів, у відкритому діалоговому вікні можна буде поставити відмітку прапорцем у пункті прийому файлів без попереднього запиту від цього контакту. Це зручно в тому випадку, якщо ви впевнені, що від нього ви не отримаєте шкідливих файлів, а також даних, заражених вірусами.
Корисна порада
Не встановлюйте автоматичний прийом файлів від усіх користувачів.