Як купити квартиру в Києві.

Житло в Києві , так як і у всіх великих містах постійно продається і купується. Мати квартиру в столиці не тільки престижно, але й зручно. Для реалізації великих планів потрібно жити в такому місті як Київ. Великі житлові масиви з розвиненою інфраструктурою і новобудовами в першу чергу приваблюють покупців. Але не варто забувати і про ринок вторинного житла, купивши стару квартиру - ви зможете відремонтувати її за своїм смаком, і це обійдеться дешевше, ніж покупка такої ж квартири в новому будинку.
Інструкція
1
Дізнайтеся першим ділом ціни на квартири в Києві . Велике значення має місце розташування будинку, загальна площа житла і кількість кімнат. Важливо врахувати й наявність розвиненої інфраструктури в районі. Перегляньте приватні оголошення або дізнайтесь діючі ціни на квартири в Києві в ріелтерському агентстві. Ціни квартир в новобудовах Києва відрізняються від вартості квартир у старих будинках.
2
Оберіть, яка квартира вам потрібна: стандартна зі звичайною плануванням або елітна житлоплощу. Важливо визначитися з наступними параметрами: район передбачуваної покупки, кількість кімнат, площа квартири, тип будинку і найголовніше - звичайно, ціна. Зазвичай стартова ціна квартири завжди завищується. Досвідчені продавці вважають, що при покупці потрібно почекати час, дати продавцю кілька днів. Якщо об'єкт не був більше затребуваний, можна просити знизити ціну.
3
Розмістіть своє оголошення про покупку квартири в Києві власноруч, якщо хочете купити житло без посередників. Ви можете зробити це, розмістивши своє оголошення в засобах масової інформації (газетах, телебаченні), спеціальних щитах для оголошень. Вкажіть основні параметри квартири і контактні телефони. Вважається, що такий спосіб найбільш вигідний. Але якщо ви здійснюєте операцію такого роду вперше, сприятливий результат не гарантований.
4
Перевірте справжність і правильність оформлення наданих документів на житло. Дізнайтеся, чи не передавалося чи житло у спадок, чи існує дарча на квартиру. Все це важливо для укладення угоди з купівлі квартири. Навіть відсутність одного документа може призвести до того, що угоду визнають юридично недійсною.
5
Проконсультуйтеся з юристом, а краще скористайтеся послугами агентства нерухомості. Фахівці перевіряють «історію» квартири, збирають потрібні довідки, готують договір покупки. Якщо агентство довго працює на ринку нерухомості, досвід у фахівців достатньо великий. Вони спрацюють оперативно, надавши вам в короткий термін потрібну вам інформацію.
Зверніть увагу
Не варто нехтувати при оформленні угоди допомогою грамотного юриста і співробітника агентства нерухомості.
Корисна порада
Вивчіть ринок нерухомості для того, щоб знати, що виразно ви шукайте.