Як переїхати жити за кордон. Як виїхати жити до Швеції.

Якщо ви молоді і успішно працюєте, то переїхати за кордон для вас труднощів не складе, адже швидше за все ви й там знайдете собі роботу або організуєте бізнес. Складніше буде тим, хто не володіє ні молодістю, ні видатними успіхами. Але при великому бажанні виїхати зможуть і вони. Важливо визначитися з тим, чого саме ви чекаєте від переїзду.
Вам знадобиться
  • Закордонний паспорт; інші документи, що дають підстави жити за кордоном; докладна інформація про обраній країні.
Інструкція
1
Визначтеся, чому ви їдете. Якщо відповідь виглядає як "тут немає перспектив для людини такої професії, однак вони є, наприклад, в Канаді", то ви можете вважати, що вже знаходитеся на шляху до успішного переїзду. Якщо відповідь скоріше схожий на "просто хочеться змінити життя", доведеться подумати, що саме міняти і як. Інтереси у всіх різні: комусь важливий будинок в спокійному і тихому місці, комусь престижна робота і кар'єра, комусь змогу займатися улюбленою справою. Подумавши над цим, виберіть країну для переїзду.
2
У всіх країн різне законодавство, проте майже в усі країни можна переїхати, вийшовши заміж або одружившись з громадянином цієї країни, знайшовши родичів, придбавши нерухомість або бізнес або знайшовши роботу. Якщо перші два шляхи відпадають (тобто у вас немає ні чоловіка, ні дружини, ні родичів за кордоном), залишається пошук роботи. Щоб переконатися, що такі фахівці, як ви, затребувані, почитайте тематичні статті або загляньте на сайти з пошуку роботи тієї країни, в яку маєте намір переїхати. Це, приміром, http://www.jobs4jobs.com/ru/, http://job.24ru.com/?c=50 або http://www.abroad4you.ru/joboffer.shtml (для студентів та некваліфікованих працівників).
3
Почати пошук роботи найлегше якраз через згадані сайти. Також можна спробувати домовитися з кадровими агентствами, які працевлаштовують росіян за кордон. Процес працевлаштування, як правило, досить тривалий: вам доведеться пройти співбесіду, а вашому новому роботодавцю отримати всі необхідні документи від державних органів для оформлення вам візи.
4
Студентам та молоді можна також спробувати вступити до закордонного вузу. Зазвичай навчання платне, хоча в деяких випадках іноземцям надаються гранти. Правила прийому іноземних студентів розрізняються залежно від вузів. Якщо ви хочете отримати освіту за кордоном, зв'яжіться через сайт вузу з його адміністрацією. Вам нададуть інформацію про набір студентів, термінах, оплаті і т.д., а потім також надішлють документи для оформлення візи.
5
Якщо у вас є деякі грошові накопичення, ви можете придбати нерухомість за кордоном. У багатьох країнах вона набагато дешевше, ніж в Росії, тому, якщо ви прагнете до спокійного життя в тихому містечку з хорошою екологією, то, швидше за все, ваші бажання здійсненні. Купити нерухомість можна, скориставшись послугами численних агентств нерухомості, що надають послуги з купівлі-продажу саме зарубіжних будинків і квартир. Як правило, всім власникам нерухомості надається право проживання в тій країні, де вони її придбали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lx9N1zfDMQM
Зверніть увагу
В деяких країнах ви не отримаєте громадянства, поки не проживете там кілька років і не влаштувався на роботу.
Корисна порада
При переїзді в іншу країну гарненько звести всі «за» і «проти», адже це дуже кардинальна зміна у вашому житті.