Як захиститися від обману.

Сучасний світ - непростий місце для життя. Кожен день ми стикаємося з багатьма людьми. Часто ці люди нам приємні, ще частіше неприємні, а у виняткових випадках вони і зовсім представляють для нас небезпека. Йдеться про ті випадки, коли людина, з якою ми контактуємо, хоче обдурити нас. Спілкування з людьми обмежити, а тим більше припинити, складно, і на цьому ґрунті виникає питання про те, як захиститися від обману , який підстерігає нас всюди.
Інструкція
1
Сходіть на тренінг по розпізнаванню брехні. Тільки деякі люди здатні без докорів совісті обдурити незнайомої людини. Але навряд чи без попередньої підготовки у вас вийде відрізнити брехуна від хорошої людини. Для цього відвідайте тренінг чи семінар, де розповідають про те, як визначити, бреше людина чи ні. Можливо, у вас стане виходити розпізнавати брехню одразу, а можливо, вам буде потрібно час. Але в будь-якому випадку, гроші і час, вкладені в такого роду навчання, виправдають себе, бо подібного роду знання необхідно мати кожній людині.
2
Будьте уважні. Ніколи не довіряйте незнайомим людям, якими б прекрасними вони вам не здавалися. Завжди перевіряйте дану вам інформацію і ніколи не позичайте грошей малознайомим. Всі ці поради здаються очевидними, але дуже багато хто забуває про елементарні правила особистої безпеки і попадаються на виверти шахраїв. Не будьте наївні - навколо багато проноз і брехунів.
3
Прочитайте книгу Алана Піза «Мова рухів тіла». У ній багато написано про те, як дізнатися по міміці, жестах і позі тіла, чи бреше прямо зараз говорить з вами людина. Озброївшись новими знаннями, вирушайте по знайомих перевіряти себе. Якщо почати застосовувати на практиці ці знання, вам стане в рази простіше помітити обман ще на підході, і це, безсумнівно, допоможе вам від нього захиститися.
4
Чи не контактуйте з тими людьми, які вже колись вас обманювали. Не ведіть з ними справ і не погоджуйтеся їм допомагати. Пам'ятайте - людина, сказавши неправду один раз, позбавляється довіри назавжди. Чи не наступайте на одні й ті ж граблі Не довіряйте відомим брехунам, і це допоможе вам уникнути багатьох неприємностей.
5
Перевіряйте всі необхідні документи у випадку з серйозними і грошовими питаннями. Обов'язково дізнавайтеся заздалегідь про свої права і права вашого партнера Не довіряйте займатися вашими справами нікому іншому. Пам'ятайте, що за свої дії несете відповідальність тільки ви, тому завжди підходите серйозно до будь-якому заходу, пов'язаного з грошима.
6
Змиріться з тим, що одного разу вас все-таки обдурять і не падайте через це духом. Будучи обманутим, обов'язково винесіть зі сформованої ситуації певний досвід, зробіть свої висновки і рухайтеся далі, довіряючи людям, але тепер з певною обережністю.