Як освітлити бульйон для холодцю. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Холодець - смачне і поживне блюдо. Особливу красу йому надають приправи - хрін, гірчиця, коріння. А ось каламутний бульйон краси холодцю не додає. Його можна освітлити, зробити льодисто-прозорим. В кулінарії ця процедура називається відтягуванням.
Вам знадобиться
    • 2 літра м'ясного бульйону;
    • яєчний білок.
Інструкція
1
Приготуйте м'ясний бульйон . Перед відтягуванням його краще процідити через марлю, складену в декілька разів. Це робиться для того, щоб видалити пінку, дрібні кісточки і великі плями жиру. Перший шлях очищення пройдений. Подальша процедура для естетів-гурманів.
2
Відокремте білок від жовтка. Для освітлення бульйон а візьміть тільки сирої білок. Цей продукт має здатність зв'язувати суспензія в рідини. Результатом стане прозорий як вода бульйон .
3
Приготуйте абсорбент. В окремій мисочці білок збийте до однорідного стану і утворення густої піни. Якщо рідини більше двох літрів, візьміть два білка - бульйон буде чистіше.
4
Ускладните рецепт абсорбенту для отримання кращого ефекту освітлення. Додайте до білка столову ложку колотого льоду і також збийте до утворення густої піни. Другий варіант ускладненого абсорбенту: замісіть абсорбент з 100 грамів фаршу (перекрученого через м'ясорубку хоча б три рази), білка і трьох столових ложок бульйон а. Дайте настоятися 30 хвилин в холодильнику і використовуйте по стандартному рецептом. Фарш в абсорбенту додатково наситить бульйон поживними речовинами.
5
Підготуйте бульйон . Він не повинен кипіти. Ідеально, щоб бульйон був дуже гарячим.
6
Вливайте абсорбент в каструлю з гарячим бульйон ом тонкою цівкою, безперервно помішуючи. Так, щоб абсорбент розійшовся по каструлі.
7
Поставте бульйон на повільний вогонь і проваріть до закипання. Весь цей час його необхідно помішувати. Через п'ять хвилин після закипання вогонь погасіть.
8
Дайте бульйон у охолонути. За цей час згорнувся абсорбент осяде на дно каструлі. Процідіть.
Зверніть увагу
Знімайте пінку з бульйону під час варіння.
Корисна порада
Варіть м'ясо на повільному вогні, щоб бульйон НЕ вирував в каструлі. Чим сильніше буде кипіння, тим більше каламутним вийде бульйон. Варя на повільному вогні, він збереже в собі максимум корисних властивостей.