Як дізнатися свій email. Як дізнатися свій e-mail адресу.

Ви хочете повідомити одному свою адресу електронної пошти, щоб він міг вам писати, але виявляєте, що не можете цього зробити, бо не знаєте власної адреси. Досить рідко, але трапляється. Існує кілька способів визначення власної адреси e-mail.
Інструкція
1
Згадайте, які дані ви зазвичай використовуєте для того, щоб увійти у свою електронну поштову скриньку. Спочатку ви заважаєте в адресну будує браузера URL сервера, потім, коли сайт завантажиться, вводите в форму логін і пароль. Зрозуміло, що пароль до складу адреси не входить, а ось логін зазвичай збігається з ім'ям користувача, а URL (зрозуміло, без "www") - з доменом. Наприклад, якщо ви зареєстровані на сервері mybigmailbox.com під логіном tinyuserlikeothers, то вашу адресу електронної пошти - tinyuserlikeothers@mybigmailbox.comПроверьте свою здогадку, відправивши будь-яке повідомлення на адресу, визначену таким чином. Якщо воно повернеться вам же, значить, ви визначили його правильно.
2
Деякі сервери пропонують, крім логіна і пароля, також вибирати при вході один з декількох доменів. Який з них ви звикли вибирати, на такому і розташований вашу поштову скриньку.
3
Деякі користувачі звикли працювати зі своєю поштовою скринькою тільки через спеціальну програму, а не через веб-інтерфейс. Якщо програма налаштована таким чином, що вхід здійснюється автоматично, такі користувачі нерідко забувають не лише пароль, а й логін і домен. Дізнатися останні два параметри можна, увійшовши в налаштування такої програми (як саме - залежить від того, яка саме програма використовується). Вони знаходяться в розділі, присвяченому облікових записів.
4
На деяких серверах в ході реєстрації можна при бажанні отримати ім'я користувача (входить в контакт адреси), не збігалася з логіном. У цьому випадку, дізнатися свою адресу можна, зайшовши в папку "Відправлені" і відкривши будь-яке з повідомлень. Вашу адресу, або, принаймні, ім'я користувача (залежно від сервера), швидше за все, виявиться в графі «Від кого».
5
Якщо в цій графі не відображаються ні адреса цілком, ні ім'я користувача, а тільки нік (на деяких серверах буває і так), доведеться визначати свою адресу електронної пошти непрямим способом. Надішліть одному, адресу поштової скриньки якого ви знаєте, повідомлення, а потім попросіть його повідомити вам, з якої адреси воно прішло.Можно також зареєструвати собі ще один акаунт на іншому сервері, на цей раз ретельно записавши виданий вам адресу. На нього відправте повідомлення зі старого ящика, адреса якого ви хочете дізнатися. Коли воно прийде в новий ящик, ви відразу дізнаєтеся його адресу.
Зверніть увагу
Ніколи і нікому не повідомляйте свій пароль.