Як зробити слайд-фільм.

Зображення, що рухається привертає більше уваги, ніж статичне. Набагато простіше і приємніше переглянути за півтори хвилини слайд-шоу , ніж гортати фотографії вручну. Але можна піти ще далі і створити слайд фільм. Всього кілька простих дій, і ви отримаєте повноцінне відео, яким можна буде похвалитися перед знайомими.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - файли із зображеннями;
  • - звуковий файл.
Інструкція
1
Скопіюйте всі файли, з якими збираєтеся працювати, в одну папку.
2
Завантажте файли для свого слайд фільм а у відео редактор. Для цього відкрийте папку, в яку ви зібрали все необхідне і виділіть всі об'єкти в папці, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A.Мишкой перетягніть виділені файли у вікно Movie Maker.
3
Придумайте і напишіть назву свого слайд фільм а. Скористайтеся для цього командою «Назви і титри» з меню «Сервис». У вікні, виберіть саму верхню опцію «Додати назву перед фільм ом». Напишіть назву. Використовуючи опції зі списку «Додаткові можливості», можете вибрати для назви тип анімації, шрифт і колір. Клацніть по напису «Готово, вставити назву в фільм».
4
За допомогою мишки помістіть звуковий файл на шкалу часу.
5
За допомогою миші перетягніть зображення на шкалу часу. Після додавання нової картинки включайте відтворення і перевіряйте, наскільки відповідають один одному музика і відео. Намагайтеся зробити так, щоб ритм зміни зображень збігався з ритмом музики. Якщо потрібно, збільшіть тривалість кадру. Для цього затисніть ліву кнопку миші і розтягніть кадр.
6
Вставте переходи між зображеннями. Для цього перейдіть в режим «Відображення розкадровки», натиснувши кнопку над шкалою часу. В меню «Сервис» виберіть опцію «відеопереходів». Виділіть піктограму відеопереходів і подивіться у вікні плеєра, як виглядає цей перехід. Обраний відеопереходів перетягніть мишею на стрілочку між кадрами на шкалі часу.
7
Програма Movie Maker дає можливість застосовувати до створюваного відео нескладні ефекти. Для роботи з ефектами виберіть опцію «Відеоефекти» в меню «Сервис». Перегляньте ефекти таким же способом, як ви дивилися переходи. Обраний ефект перетягніть мишею на кадр із зображенням. Для того щоб видалити ефект виділіть піктограму у вигляді зірочки в лівому нижньому кутку кадру і натисніть клавішу Delete.
8
Збережіть отриманий слайд фільм. Для цього виберіть опцію «Зберегти файл фільм а» в меню «Файл». У вікні майстра збереження фільм а виберіть пункт «Збереження на комп'ютері». Клацніть по кнопці «Далі». Вкажіть назву попереднього відео і місце, куди воно буде зберігатися. Ще раз клікніть по кнопці «Далі». Зі списку пропонованих параметрів виберіть параметри, з якими буде збережений ваш слайд фільм. Після чергового натискання кнопки «Далі» розпочнеться збереження відео файлу.
Корисна порада
Звук, який ви додасте в слайд-фільм, не обов'язково повинен бути музикою. Якщо ви робите фільм з фотографій, запишіть свою розповідь про події, які відображені на знімках. В результаті ви отримаєте цікаве фото-ессе.Существует інтернет-сервіс, який дозволяє створювати слайд-фільми в онлайн режимі. Для того щоб створити свій власний слайд-фільм відкрийте сторінку http://fotofilmi.ru і створіть свій аккаунт на цьому ресурсе.Загрузіте свої фотографії і музику, вкажіть налаштування показу, введіть коментарі до фотографіям.Клікніте по кнопці «Згенерувати фотофильм» .Преімуществом використання цього ресурсу є те, що вам не доведеться завантажувати в інтернет готовий слайд-фільм. Для того щоб показати свій фільм друзям достатньо відправити їм посилання на ролик.