Як намалювати Титанік.

« Титанік » - знаменитий «непотоплюваний» корабель. Трагедія, яка сталася в квітні 1912 року, ще довго нагадуватиме всім про корабель-гіганті, побудованому на початку двадцятого століття. Таке диво техніки можна відобразити і на малюнку.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Накидайте обриси корабля. Розташуйте його по всій довжині альбомного листа. Спочатку внизу аркуша проведіть горизонтальну лінію. Вона повинна йти по похилій вниз зліва направо під маленьким кутом. Зобразіть довгий прямокутник. Ліву сторону зробіть трохи вже правою. Це буде корпус корабля.
2
Від верхнього краю прямокутника зробіть невеликий відступ і проведіть горизонтальну лінію, яка повинна повторити обриси прямокутника. Це буде палуба. Розділіть корпус « Титанік а» навпіл вертикальною лінією.
3
З лівого боку над верхньою межею прямокутника проведіть дві горизонтальні лінії паралельні корабельному корпусу, тобто лінії повинні йти по похилій вгору. У місці перетину з вертикальною лінією зробіть перелом і продовжите далі її по похилій вниз. Другий кінець лінії повинен впертися в корпус корабля. Таким чином зобразите кут верхніх палуб.
4
Намалюйте труби « Титанік а». Три розмістіть зліва від вертикальної лінії, одну - справа. Зобразіть їх неоднакового розміру. Трубу на передньому плані намалюйте трохи ширше, на задньому - трохи вже. Як і весь корпус корабля, труби розташуйте по похилій вгору. Зліва розташуйте найнижчу, а крайню справа - найвищу.
5
У носовій і хвостовій частинах корабля намалюйте вертикальні лінії - щогли. Щогли повинні істотно підноситися над трубами. До них прикріпіть канатну сітку у вигляді трикутника, поділеного на маленькі квадрати. Прорисуйте вікна кают. Нижню частину « Титанік а» і верхні частини труб зробіть темними. У темній частині труб залиште білими вузькі вертикальні смужки. Візуально створіть ефект відображення світла. Каюти і палуби зобразите світлими. У самій нижній частині малюнка зобразите воду. На рівному сірому фоні прорисуйте темне коротке штрихи - невелику брижі.