Як обставити кімнату в квартирі.

Радість від ремонту в кімнаті через деякий час змінюється стурбованістю. Виникають питання, як зробити приміщення затишним, що з меблів підійде, а що не буде вписуватися в стиль.
Інструкція
1
Облаштуйте дитячу кімнату барвисто і безпечно. Кожну кімнату варто обставляти залежно від призначення. Навряд чи поради для дитячої кімнати, спальні і вітальні будуть одінакови.Еслі хочете зробити кімнату для дитини, вибирайте спокійне і тихе місце. Через цю кімнату не повинні проходити гості, приміщення має добре проветріваться.Поставьте в дитячій ліжко недалеко від вікна, але так, щоб сонячне світло не потрапляв на неї. Придбайте меблі для навчання, яка буде підганяти під ріст дитини. Це важливо для збереження правильної осанкі.Также в кімнаті повинні знаходитися стелажі для книг і шафа для одягу. Інтер'єр з часом треба буде міняти з дитячого на більш серйозний. Головне для дитячої те, що дитина повинна відчувати себе затишно.
2
Обставте єдину кімнату відповідно до її можливостями. Буває, що в квартирі немає ні спалень, ні віталень. Роль всього цього грає єдина кімната. Коли ресурси обмежені, потрібно облаштовувати кімнату грамотно.Здесь не повинно бути нічого зайвого, тільки необхідні речі. Меблі повинна бути універсальною. Стіни кімнати робіть світлими, щоб візуально її увелічіть.Шкаф бажано мати вбудований в стіну. Не завадить встановити шафи-купе, якщо є ніші. Можна зробити кімнату з висуваються зі стіни або шафи стільцями і столами.
3
Придбайте в спальню меблі в залежності від смаків. Якщо визначили для спальні невелику кімнату , варто придбати компактну ліжко з вбудованими тумбами. Якщо любите простір, вибирайте для спальні велику кімнату , в якій можна розташувати двоспальне ліжко, шафа-купе, на стіну повісити телевізор.