Як встановити flash програвач.

Наявність на комп'ютері, смартфоні або планшеті Flash-програвача забезпечує можливість перегляду роликів на таких ресурсах, як YouTube або IVI, прослуховування пісень на сайті «Яндекс.Музика», і т.д. Деякі сайти взагалі не працюють в тому випадку, якщо цей програвач не встановлений.
Інструкція
1
Щоб скачати Flash Player для комп'ютера з операційною системою Linux або Windows, відвідайте наступну сторінку: http://get.adobe.com/ru/flashplayer/Сервер автоматично визначить, які у вас браузер і операційна система (в разі , якщо це Linux, також визначить, який у вас дистрибутив). Якщо що-небудь з цього буде визначено неправильно, пройдіть по посиланню «Інша операційна система або браузер" і введіть необхідні параметри самостійно. У разі, якщо ви користуєтеся Linux, доведеться вибирати між різними форматами пакетів (APT, RPM, TAR.GZ, YUM). Для дистрибутивів з екзотичними менеджерами пакетів підійде формат TAR.GZ, але установку доведеться здійснювати вручну. Користувачам Windows доведеться вибирати між версіями програвача, одна з яких призначена для IE, а інша - для інших браузерів.
2
Незалежно від того, який ОС ви користуєтеся, перед установкою Flash Player закрийте всі браузери. При необхідності, перед цим перенесіть кудись (наприклад, в текстовий редактор) і збережете всі тексти, які ви в них перед цим набирали.
3
В Linux увійдіть до режиму root, помістіть скачаний файл з пакетом в окрему папку, після чого встановіть його, користуючись менеджером пакетів. Як саме це робити, залежить від менеджера пакетів. Файл в форматі TAR.GZ розпакуйте вручну в окрему папку, а потім файли з вхідних в нього папок перенесіть у відповідні папки файлової сістеми.В Windows запустіть виконуваний файл, після чого дотримуйтесь вказівок програми-установника.
4
Знову запустіть браузер. Спробуйте зайти на будь-який сайт, де використовується технологія Flash (наприклад, YouTube). Якщо тепер відповідний функціонал сайту працює, установку можна вважати завершеною.
5
Якщо ви користуєтеся комп'ютером з 64-бітної операційною системою (неважливо, Linux або Windows), доведеться встановити бета-версію Flash Player. Стабільність її роботи не гарантується, але іншою версією цього програвача для 64-розрядних ОС поки не існує. Сторінка для скачування бета-версії плеєра розташована за адресою: http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer11.htmlСсылки на 64-бітові версії програвача розташовані на цій сторінці в секції "Flash Player 11 Beta 2 64-bit Installers".
6
При необхідності, поставте версію Flash-плеєра нижче поточної. Така необхідність може виникнути, наприклад, в дистрибутивах Linux з застарілими бібліотеками, в яких поточна версія програвача працювати відмовляється. Доведеться скачати одну із застарілих версій Flash Player з наступної сторінки: http://kb2.adobe.com/cps/142/tn_14266.htmlПрі цьому, змиріться з тим, що вміст деяких сайтів відмовиться відтворюватися в такому плеєрі. Але є у нього і перевага: більш швидка робота на комп'ютерах з повільними процесорами і малим об'ємом ОЗУ.
7
Врахуйте, що програвач Flash здатний загальмовувати роботу браузера. У браузері Opera є можливість роздільного відключення плагінів для певних сайтів. Для цього в старих версіях Opera доведеться натиснути клавішу F12, в нових - праву кнопку миші, після чого в меню вибрати пункт "Налаштування для сайту», а потім у вкладці «Вміст» зняти галочку «Включити плагіни».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JQbl8k66qbo