Як зробити програму.

З приходом інформаційних технологій програмування стає все більш необхідним і затребуваним навиком. Однак для написання власних програм потрібно не тільки попереднє навчання, а й особливий склад розуму.
Інструкція
1
Визначтеся з мовою програмування. Вибір залежить тільки від вас, тому що програми базового рівня можна робляться на всіх мовах приблизно однаково. Професіонали розташовують мови в приблизно такому порядку по «широті можливостей»: pascal, basic, delphi, C. Хоча така класифікація дуже суб'єктивна - просто різні мови існують для різних цілей. Сьогодні найбільш часто використовується саме C ++ програмування, тому є сенс почати вивчення відразу з даної мови.
2
Підберіть софт. Безумовно, робота в серії Borland є «пісочницею» кожного програміста: це найбільш стара і незручна середу програмування, працююча ще під DOS. Сенс її використання в тому, що вона вельми сувора до синтаксису і правильної алгоритмізації, в той час як більш сучасні студії, такі як Microsoft Visual Studio, в ході роботи виправлять за вас половину помилок, і ви навіть не зрозумієте що їх допустили - що, безумовно, шкідливо, особливо на перших порах. Однак після базового освоєння мови (дійшовши, наприклад, до роботи з текстами) перейти на VS просто необхідно, так як ви навряд чи застосуєте софт, написаний через Borland, на практиці.
3
Використовуйте книги серії «Для чайників». Вони написані гранично зрозумілою мовою і допоможуть вам достатньо швидко і повно вивчитися мови програмування. Якщо відомостей, які вам надасть книга, здасться мало - шукайте іншу, більш серйозну літературу. Читання постійно поєднуйте з практикою, а особливу увагу приділіть написанню алгоритмів - це сильно стане в нагоді вам в майбутньому.
4
Приступайте до написання власних програм після вивчення мови. Навчання може зайняти від декількох тижнів до кількох місяців, але не хвилюйтеся - вже після першого уроку ви зможете написати працюючу програму . Втім, якщо у вас є якийсь задум, що вимагає реалізації, то краще приступати до нього тільки коли повністю будете впевнені, що зможете виконати проект з трьох сторін: інтерфейсу (за це відповідає здебільшого середу), алгоритму та програмного коду.
Зверніть увагу
Не варто вчити кілька мов одразу - знати кожен будете досить поверхово.
Корисна порада
Алгоритмизация єдина для всіх мов. Різниця лише в написанні коду і нюансах.