Як зробити паперову коробку.

Як багато різних необхідних дрібниць можна зберігати в красивих паперових коробках. Потрібно лише проявити трохи творчої фантазії і для кожної речі самим зробити окрему коробочку.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір (ватман або картон);
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - клей.
Інструкція
1
Спочатку визначаєтесь з бажаним розміром і формою вашої коробки. Відповідно до цих вимог, здійснюєте розрахунки розмірів сторін коробки (висота, довжина, ширина). Виходячи з отриманих розмірів, креслите на аркуші паперу фігуру, що складається з дна, сторін і хлястика для закріплення сторін коробки (як показано на ілюстрації). Якщо коробка велика за розміром, можна використовувати ватман.
2
До вирізання коробки з аркуша паперу, можна її прикрасити різними написами або малюнками. Для цього роздруковуєте на принтері до ПК необхідні ілюстрації. Попередньо розмістіть ці малюнки на аркуші паперу, наприклад, в текстовому редакторі Microsoft Word, таким чином, щоб зображення вийшли відповідно до задумкою або на сторонах коробки, або хаотично розташовувалися по всій поверхні коробки. Також можна зробити пояснювальні написи про те, що саме буде розташовуватися в даній коробці.
3
Підготувавши викрійку коробки, вирізуйте її по лініях розмітки. Тепер по намічених лініях згинів за допомогою лінійки складайте (згинайте) грані коробки.
4
Потім складайте з отриманої заготовки коробку , починаючи з суміщення деталей дна. Дно формується з послідовно складених по колу 4 деталей. Для скріплення сторін коробки на зовнішню сторону хлястика тонким рівномірним шаром нанесіть клей. Потім притисніть підготовлену сторону хлястика до внутрішньої сторони протилежної бічного краю коробки. Утримуєте до зчеплення підлягають склеюванню поверхонь, а, при необхідності, до повного висихання клею.
5
Для формування рівного і красивого верхнього краю коробки, верхні краї сторін загорніть всередину. Їх також можна приклеїти до внутрішніх поверхонь зовнішніх сторін коробки. Це створить додаткову фіксацію сторін коробки і зміцнить бічний шов. На дно можна окремо викроїти аркуш паперу, рівний за формою і розмірами самому дну коробки. Розташуйте його всередині коробки (можна приклеїти).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AqilDaOWOzE
Корисна порада
Отриману коробку, виходячи з її призначення, можна декорувати стрічками, наклейками та іншими прикрасами.