Як з'єднати частини архіву.

Для передачі через мережу або транспортування дуже великих файлів на знімних носіях їх часто упаковують в архіви, розбиваючи при цьому на кілька файлів. Деякі з программ- архиваторов (наприклад, WinRAR або 7-zip) можуть робити це в автоматичному режимі. Процедура подальшого складання такого архіву складності не представляє.
Інструкція
1
Встановіть в свій комп'ютер програму-архіватор, яка вміє працювати з такими архівами, якщо її ще немає в вашому арсеналі програм. Знайти в мережі WinRAR або 7-zip не представляє складності, а процедура установки займе не більше хвилини.
2
Збережіть всі файли розбитого на частини архіву в одну папку. Такі архіви прийнято назвати «багатотомними», а кожен окремий файл - «томом». Всі файли-томи мають дуже схожі назви, які розрізняються лише номером частини - наприклад, bigFile.part1.rar, bigFile.part2.rar і т.д. Зібрати їх в одну папку краще відразу при завантаженні з мережі або зі знімного носія, але можна це зробити і пізніше, скориставшись стандартним файл-менеджером операційної системи. В ОС Windows це Провідник, який запускається подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням клавіш WIN + E.
3
Двічі клацніть будь-який з файлів багатотомного архіву після того як всі вони будуть переміщені в один каталог. Операційна система автоматично розпізнає тип файлу і передасть його на обробку встановленим у вас архіватор, а той сам знайде в цій папці всі файли архіву і розпакує їх у правильній послідовності.
4
Якщо якийсь з файлів не буде знайдений архиватором в папці, то він покаже діалогове віконце з відповідним повідомленням і пропозицією вказати місцезнаходження відсутнього файлу. Така організація процесу дозволяє розпаковувати багатотомні архіви і в тому випадку, якщо файли не перебувають в одному каталозі. Але кожен раз вказувати місце зберігання чергового файлу досить обтяжлива заняття, яке уповільнює процес.
5
Після закінчення процедури розпакування (її хід можна спостерігати візуально в інформаційному віконці на екрані) переконайтеся, що вміст архіву Розпаковано успішно і видаліть вихідні файли багатотомного архіву.