Як зробити млинці на штангу. млинці для штанги своїми руками.

Якщо ви вирішили зайнятися спортом, то відразу ж виникає питання: де взяти інвентар, зокрема штангу ? Звичайно, її можна просто купити в спортивному магазині. Але млинці на штангу можна зробити і своїми руками з підручних матеріалів. Ми пропонуємо вам кілька варіантів виготовлення млинців для штанги.
Інструкція
1
Щоб зробити штангу з пляшок підготуйте 8 пластикових пляшок, широкий скотч, держак від лопати, 2 відра піску, провід (краще алюмінієвий).
2
Приготуйте пляшки потрібного вам обсягу (у вибраних пляшок обсяг повинен бути однаковим). Вимийте їх і просушіть.
3
Засипте в пляшки пісок, щебінь і дрібні камені, залежно від того, чим ви володієте. При бажанні в пляшки можна налити води, щоб зробити їх важче. В цьому випадку закривати пляшки потрібно особливо ретельно, щоб пісок не висох.
4
Складіть пляшки по 4 штуки в формі квадрата і обмотайте їх по зовнішньому контуру широким скотчем по максимальній площі. Скотчу не шкодуйте. Усередині одержані в'язок вийшло круглий отвір, в яке потрібно вставити гриф - держак лопати.
5
За допомогою дроту прикріпіть вийшли «млинці» до черешки від лопати з обох сторін. Конструкція повинна бути максимально міцною, це забезпечить безпеку під час вправ. Отримана штанга зручна тим, що її в будь-який час можна збільшити вагу новими елементами або полегшити, просто висипавши частина піску.
6
Щоб зробити штангу з бетону приготуйте форму для млинців (підійде дерев'яна основа, наприклад, від бочки) 2 штуки, розчин цементу і піску, деталі від арматури, дріт, квадратну дошку зі стороною 1 метр, 2 пробки від пляшки (або щось циліндричної форми, підходяще під діаметр, наприклад, пухирець зі скла), гриф.
7
Приготуйте форму для заливки млинця. Покладіть її на дошку. Строго в центр помістіть пробку (бульбашка).
8
Приготуйте розчин, влийте його в форму. Ущільните, за допомогою вібрації. Дайте застигнути.
9
Розріжте форму, зніміть її з млинця.
10
Приготуйте аналогічним методом другий млинець.
11
Вставте гриф в млинці допомогою спеціальних отворів.
Корисна порада
Якщо лінь робити форму, можна використовувати круглі пластикові коробки з-під торта.Как варіант, ви можете використовувати мішки, каністри, спеціально відлиті блоки з цементу і прикріпити їх ланцюгами на металеві труби на манер коромисла. Тими ж способами можна виготовити гантелі.