Як чистити спаржу. чи потрібно чистити молоду спаржу.

Незважаючи на те, що спаржа не найдешевший овоч, її все частіше можна помітити на наших столах у вигляді гарніру або приправи. І нехай вас не бентежить різноманітність кольорів - від білого до фіолетово-зеленого. Спаржа - продукт дуже простий у вживанні, і при її чистці не виникне потреби в особливих зусиллях.
Вам знадобиться
  • - ніж або картофелечистка
Інструкція
1
Не забувайте перед роботою з будь-якими овочами ретельно вимити їх (спаржа не виняток - промийте її під прохолодною водою).
2
Необхідно позбавитися від сухого волокнистого кінчика спаржі (місця близького до корінцях рослини). Це зробити досить нескладно - він легко обламується в потрібному місці. Зазвичай його довжина становить від 1 до 3 см в залежності від довжини самого овоча.
3
Далі вам належить розібратися в тому, наскільки овоч молодий. Якщо на ньому шкурка дуже м'яка, то і зрізати її не варто (адже в ній знаходиться достатня кількість вітамінів, заради яких ви і купуєте спаржу ). Досить буде акуратно гострим ножем зрізати пленочку з «верхівки» (головки) овоча.
4
Якщо ж шкурка товста і волокниста (як часто буває у білої спаржі), то тут не обійтися без більш ретельної очистки. Для цього вам знадобиться гострий тонкий ніж, а краще ніж для чищення картоплі (в народі відомий як «картофелечистка»). Поклавши стеблинка на долоню, починайте знімати шкірку шар за шаром від головки до низу, поки не доберетеся до соковитою серцевини і не позбудьтеся всіх волокон. Ось, власне, спаржа і готова до подальшої обробки!
Зверніть увагу
1. Коли ви купуєте спаржу, то вибирайте пагони, у яких верхній шар виглядає натягнутим. «Зморшкувата» шкіра овоча говорить про те, що він на прилавку занадто довго і сохнет.2. Тонкі стебла спаржі потребують менше часу для первинної обробки.
Корисна порада
1. Найсмачніша у спаржі верхня її частина, тому вона вимагає найбільш ретельної і акуратною обработкі.2. Якщо ви правильно обробили спаржу, то ви зможете її також заморозити. З неї потім отримують супову спаржу і спаржеву пріправу.3. Якщо після обробки спаржі ви хочете зберегти її насичений колір, то необхідно опустити її в холодну воду з льодом.