Як зробити вертоліт з паперу. з паперу відео.

Знайти собі який-небудь цікаве заняття вдома можна, якщо взяти трохи паперу та спорудити невелику модель вертольота. Зробити це можна, підключивши фантазію і придумавши модель самому, а можна і скористатися нашими порадами.
Вам знадобиться
 • папір
 • бритва або гострий нож
 • клей
 • пластилин
 • спичка
 • ножницы
 • клей
Інструкція
1
Вирізаємо з паперу прямокутник 80 на 70 мм. Розмічаємо крила і прорізаємо їх лезом бритви або ножа по лінійці. Звертаємо прямокутник в циліндр, склеюємо його. Відгинаємо крила. Линути до передньої частини вертольота шматочок пластиліну. Н корпус нашої іграшки можна нанести жовто-чорні поперечні полоскі.Регуліровать таку модель дуже просто, як і звичайний планер з паперу. Якщо наш вертоліт кабрірует (задирає свій ніс вгору), треба додати шматочок пластиліну, якщо ж пікірує - відняти.
2
Друга модель надзвичайно проста. Простіше, напевно, придумати не можна. Фюзеляжем у нас послужить сірник, а гвинт ми вирізаємо з паперу. Спочатку потрібно акуратно розщепити сірник, потім вставити в неї гвинт. Відгинаємо лопаті і наш вертоліт готовий до запуску з балкона або з вікна. Модель буде планувати вниз, а якщо нам пощастить і вона зустріне висхідний потік повітря, то може і вгору полететь.За кілька хвилин можна зробити і цю модель вертольота з паперу. Всі знають, як пікірує зернятко клена. Ось за таким принципом буде працювати і ця модель.
3
Беремо паперовий лист, можна зошитовий. Креслимо на аркуші контури вертольота, вирізаємо. Згинаємо аркуш паперу два рази так, щоб у нас вийшла подвійна смужка, яку ми потім накручуємо навколо підстави і закріплюємо за допомогою клею. У нас вийде вантаж вертольота. Залишилося тільки приробити гвинт, вирізаний теж з паперу. Для гвинта папір потрібно взяти більш товсту, ніж для корпуса.Можно тепер можна зробити вертоліт великих розмірів. Для цього потрібно, дотримуючись пропорції, збільшити розміри і взяти більш щільний папір.
Корисна порада
Такі прості моделі вертольотів з паперу можуть зайняти вас на цілий вечір. Особливо повеселить таке заняття ваших дітей, які будуть вам допомагати і пускати маленькі вертолетікі звідусіль, звідки тільки можна.
Щоб отримати цікаву іграшку, зовсім не обов'язково йти в магазин. Кожен може виготовити паперовий вертоліт за допомогою підручних засобів. Їм можна зацікавити допитливого дитини або порадувати компанію друзів.
Вам знадобиться
 • паперу або картон;
 • ножницы;
 • линейка;
 • клей;
 • скрепка.
Інструкція
1
Є кілька способів зробити паперовий вертоліт, почнемо з самого простого.Возьміте лист звичайного паперу формату А4, і від руки намалюйте на ньому щось схоже на зображення, представлене на малюнку 1. Не треба прагнути до точності ліній, робіть все на глаз.Теперь виріжте по контуру вийшов малюнок. Зробіть надріз у верхній частині до звужено ділянки і розігніть отримані лопаті в різні боки. Нижню частину (у вигляді кола) зімніть в грудку. Вертоліт готовий. Він здатний, повільно обертаючись, підніматися дуже високо, якщо потрапить у висхідний потік повітря. В іншому випадку, він буде спускатися швидко обертаючись, що теж дуже красиво.
2
Наступний тип вертольота здатний дуже красиво і плавно знижуватися. Для його виготовлення краще взяти не папір, а картон. При його створенні треба використовувати лінійку, так як він вимагає більшої точності, ніж вертоліт з першого варіанта. Візьміть прямокутний лист тонкого картону і зробіть поздовжній розріз до середини. Відміряйте від кінця розрізу пару сантиметрів вниз і проведіть горизонтальну риску. Надріжте лист за отриманою горизонтальної лінії на кілька сантиметрів з кожного боку і загорніть отримані смуги. Використовуйте скріпку, щоб збільшити вагу і закріпити хвіст. Тепер відігніть лопаті. Ваш вертоліт готовий, він стійкіший до поривів вітру.
3
Конструкція останнього типу вертольота скопійована людиною у природи. Цей вертоліт використовує той же принцип, що і зерна клена, які здатні подолати колосальні відстані, вільно ширяючи в потоках воздуха.Посмотріте на рисунок 3, на ньому представлена форма цього гвинта. Вам необхідно точно викреслити її на папері. Якщо ви хочете вертоліт більшого розміру, то пропорційно збільште всі розміри, але пам'ятайте, що чим більше буде ваш вертоліт, тим більше щільний папір необхідно іспользовать.Вертолет з розмірами, як на викрійці, можна накреслити на простому тетрадном аркуші. Акуратно виріжте заготовку. Зігніть заготовку спочатку по першій лінії, а потім по другій. Після другого загину у вас вийде подвійна смуга, яку необхідно намотати навколо її заснування і закріпити краплею клею. Такий вертоліт зможе піднятися дійсно високо, головне - зловити вітер.