Як відповісти на пошту.

Життя сучасної людини неможливе без інтернету. У мережі ми отримуємо останні новини, дивимося фільми, спілкуємося з друзями, працюємо і, звичайно ж, отримуємо електронну пошту .
Інструкція
1
Щоб відповісти на електронний лист, не буде потрібно прикладати багато зусиль. Зате освоївши цей навик, ви зможете безперешкодно спілкуватися до колегами, знайомими і друзьямі.Рассмотрім відповідь на лист на прикладі сервісу Яндекс.Пошта. Принцип роботи всіх поштових скриньок однаковий, тому вам не складе труднощів зорієнтуватися в інший сістеме.1. Уважно прочитайте лист. Вам буде простіше вибрати правильний спосіб відповіді.
2
2. Виберіть спосіб ответа.Еслі лист містить пряме запитання, ви можете написати відповідь на нього в спеціальному віконці, яке з'являється відразу під текстом листа. Щоб співрозмовник навіть через довгий час зміг без зусиль пригадати, про що йшла мова, не видаляйте "історію" повідомлень - всі листи за замовчуванням будуть відображатися в хронологічному порядку.Якщо повідомлення на увазі розгорнуту відповідь, виведіть на екран повну форму відповіді. Ця опція знаходиться під віконцем звичайного, короткої відповіді. У повній формі відповіді ви зможете відредагувати лист, переглядаючи його на великому екрані, а також додати файли.Етой функцією дуже зручно користуватися, якщо, наприклад, потрібно вислати копії підтверджуючих документів, фотографії або музику, якої ви хочете поділитися з собеседніком.Еслі у відповідному листі від вас вимагається продублювати вже наявну у вас інформацію, краще скористатися функцією пересилання. Адресату потрапить вихідне лист, а ви зможете додати до нього комментаріі.Кнопка "Переслати" знаходиться на панелі інструментів над листом. Зображують її зазвичай у вигляді стрілочки вправо. До пересилати листа також можна прикріпити файл. Перед відправкою не забудьте вказати в полі "Кому" адресу одержувача (в попередніх варіантах цього не вимагалося, оскільки адреса вказувався програмою автоматично).
3
3. Проконтролюйте отримання пісьма.Современние поштові сервіси дозволяють не тільки запитувати повідомлення про отримання у адресата, а й нагадувати вам про те, що відповідь не була отримана (або ж на лист не відповіли) .Для того, щоб система оповістила вас про те, що відповідь на лист не був отриманий, відзначте галочку під віконцем відповіді.
Корисна порада
Якщо перед відправкою заархівувати декілька файлів, прикріплювати до листа потрібно буде тільки потрібний вам архів.
Листування по електронній пошті хоча і поступається за швидкістю мессенджерам і чатів, все-таки працює швидше, ніж обмін посилками та листами в пошті реальною. Крім того, в електронній пошті набагато простіше, ніж в чаті, обмінятися файлами, особливо великими. Надішліть такий файл другу у відповідному листі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з підключенням до інтернету
Інструкція
1
Авторизуйтесь на сайті поштового сервісу і увійдіть в свою поштову скриньку. Виберіть лист, натиснувши на нього один або два рази лівою кнопкою миші.
2
Серед вкладок над листом знайдіть команду «Відповісти». Часто поруч з нею розташовується її символ - стрілочка вліво (тобто тому). Натисніть на нее.На новій сторінці з'явиться поле з введеною за замовчуванням темою листа (зазвичай має вигляд "Re: тема отриманого листа"). Можете змінити назву теми за своїм усмотренію.Под полем з темою буде інше, з текстом вихідного повідомлення. Як правило, над ним покладається писати власне повідомлення. Якщо текст отриманого листа вам заважає, видаліть його, виділивши і натиснувши кнопку "Delete". Введіть власне сообщеніе.Еслі хочете прикріпити файл, перейдіть до закінчення поля з відповіддю і клацніть кнопку «Прикріпити файли» (або «Прикласти файли»).
3
Кнопка швидкого відповіді знаходиться не тільки над повідомленням, але і під ним. Прокрутіть лист до кінця і знайдіть команду «Відповісти». В активованому полі (під отриманим листом) буде текст отриманого повідомлення. Залиште або видаліть його на свій розсуд, введіть власне повідомлення. Приєднати файл ви зможете після натискання команди «Прикріпити файли» під адресою одержувача. Можливість редагувати тему виключена.